fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Top 5 najkrajších miest, ktoré by ste určite mali navštíviť. #2

Máte tip? napíšte nám mailom

Prichádzame v poradí s druhým článkom s obsahom najkrajších miest na svete, ktoré  sú cenovo dostupné aj pre obyčajných smrteľníkov.

#1 Palawan Island: Filipíny

palawan-philippines-sunset-cr-alamy

Prekrásne vápencové útesy a priezračná voda! Na to práve láka Palawansky ostrov svojich návštevníkov. Ceny  v tejto oblasti sú porovnateľné s cenami na Slovensku. Tento ostrov dostal ocenenie “Najkrajší ostrov na svete od čitateľov CNN Traveler”. Niet divu prečo.

#2 Benátky : Taliansko

venice-grand-canal-morning-cr-getty

Kanály lásky, slnka,zaľúbených,podnikateľov ba dokonca aj kanál mačiek! Áno, prekrásne Benátky ani netreba predstavovať. Pozor, ale Benátky niesu len o kanáloch! 🙂

#3 Ashikaga Flower Park: Ashikaga, Japonsko

ashikaga-wisteria-japan-2-cr-getty

Ashikaga- Slovo, ktoré sa v Japonsku začína používať ako slangové slovo pre krásu. Niet sa čomu diviť. Ashikaga- Park kvetov, ktorý každú jar rozkvitá sa stáva jedným z najromantickejších miest v tomto ročnom  období ak nie najromantickejším! Pozor, nieje vhodné pre alergikov na peľ!

#4 Brecon Beacons Národný Park : Wales

brecon-beacons-wales-cr-getty

Tento Park nám ponúka okrem krásnej prírody aj stredoveké hrady  a romantické vodopády. Podľa všetkého je to aj najlepšie miesto v UK na sledovanie nočnej oblohy.

Prečítajte si tiež:
Nórski rybári našli zrejme ruskú vojenskú veľrybu, mala na sebe aj postroj na zbraň

#5 Namíbska Púšť: Namibia

namib-desert-namibia-cr-getty

Červené piesočné duny a málo stromov robia Namíbsku púšť jedinečnou časťou na Zemi, podobnej Marsu! Taktiež bola Namíbska púšť využívaná na nakrúcanie kinového trháku Mad Max!

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií