fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Top 5 seriálov, ktoré na teba čakajú už v tomto novembri

Máte tip? napíšte nám mailom

Julia Roberts či Michael Douglas. November bude nabitý hviezdami a kvalitnými seriálmi.

1. Homecoming, 2. november

Podľa uputávky na nás čaká kvalitný temný thriller, v ktorom sa Heidi Bergman (Julia Roberts) dostane do nebezpečenstva. Úloha sociálnej pracovníčky zájde ďaleko za náplň jej práce. Čo sa skrýva za príbehom Waltera (Stephan James)?

Sam Esmail, režisér a scenárista seriálu Mr. Robot, prevzal do rúk réžiu tejto nevšednej novembrovej novinky.

2. Narcos (4. séria), 16. november

Kvalitne zostrihaný trailer k ďalšej zo sérií o drogových karteloch sa tentokrát odohrá v Mexiku. Nakrúcaniu dokonca predchádzala vražda jedného z pracovníkov, Carlosa Muñoza, ktorého podľa informácií The Guardian zastelili v aute počas toho, ako hľadal vhodné lokality pre nakrúcanie.

Aj napriek tejto smutnej skutočnosti na nás čakajú nové epizódy skúmajúce kráľov drogových kartelov. Môžeme sa tešiť na herecké hviezdy ako Diego Luna (Kiki Camarena) či Michael Peña (Félix Gallardo).

3. The Kominsky Method (1. séria), 16. november

Už len vtipný trailer láka diváka vidieť viac. Sandy Kominský (Michael Douglas) sa spolu so svojím priateľom Normanom Newlanderom (Alan Arkin) snažia užiť si život, zatiaľ čo obaja pomaly starnú. Sandy bol úspešným hercom, teraz je z neho chválený herecký tréner.

Prečítajte si tiež:
Zuzana Plačková sa vydala! Gýčová svadba a netradičné šaty

Norman je zas Sandyho agent a najlepší priateľ. Ich vzájomné uťahovanie si zo seba a množstvo komických situácií, ktoré starčekovia zažívajú, nenechajú diváka nudiť sa. Režisérom nie je nik iný, ako veľký Chuck Lorre, ktorý sa podieľal aj na tvorbe Teórie veľkého tresku.

4. Escape at Dannemora, 18. november

Réžisér Ben Stiller sa vrhá do zvláštneho príbehu odohrávajúceho sa vo väzení v New Yorku. Ide o útek dvoch mužov z roku 2015, ktorí zmizli za pomoci zamestnankyne väznice Tilly Mitchell (Patricia Arquette). Richarda Matta (Benicio Del Toro) a Davida Sweata (Paul Dano) nespája len útek, ale aj intímny pomer, ktorý s nimi ich pomocníčka udržuje.

Aké ďalšie šokujúce tajomstvá budú odhalené?

5. Vikings (druhá polovica 5. série), 28. november

Akčná upútavka ohlasujúca ďalších Vikingov sa opäť hemžila množstvom bojovníkov, kriku a krvi. Ako je na tom Ivar s korunou kráľa? A čo Lagherta? V traileri to vyzerá tak, že už dlho medzi živými nepobudne. Alebo je to len trik tvorcov vzbudiť v nás záujem? Úspešnú televíznu sériu skrátka musíme zaradiť medzi top 5 seriálov.

Prečítajte si tiež:
Chalan poslal matke túto fotografiu a pochválil sa s ňou aj na internete. Ľudia si však všimli detail a tak sa mu smeje celý svet

28. novembra sa budete mať možnosť dozvedieť viac.

 

Zdroje: businessinsider.comcsfd.czfilmkult.refresher.sknetflix.comtheguardian.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií