Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Top manažér kvality 2023 je z SHP Group

Počas slávnostného večera v historickej budove NR SR v Bratislave bola manažérka SHP Group a.s. Magdaléna Surová ocenená ako víťazka súťaže Top manažér kvality 2023 pre súkromný sektor.

14.11.2023 (SITA.sk) – Počas slávnostného večera v historickej budove NR SR v Bratislave bola manažérka SHP Group a.s. Magdaléna Surová ocenená ako víťazka súťaže Top manažér kvality 2023 pre súkromný sektor, ktorú vyhlasuje Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo Slovenskej republiky.

Cieľom súťaže je oceniť a zviditeľniť odborníkov a profesionálov v oblasti implementácie a rozvoja systému manažérstva kvality alebo komplexného manažérstva kvality v organizáciách súkromného a verejného sektora.

„Vysoko si vážim úspech našej kolegyne, keďže nezávislá odborná porota takto ocenila jej výsledky v odbornej oblasti. O to viac ma teší, že takéto ocenenie pre náš holding je už druhým v poradí, nakoľko minulý rok putovala Národná cena za kvalitu a spoločenskú zodpovednosť do závodu Mondi SCP v Ružomberku. Venovať sa manažérstvu kvality vo výrobných závodoch považujem za mimoriadne dôležité. Ak je manažérstvo kvality dobre nastavené, pomáha závodu budovať dôveryhodnosť, podporovať inovatívnosť a dosahovať očakávané výsledky. Aj vďaka manažmentu kvality získali naše závody svetové kompetencie,“ uviedol majiteľ holdingu ECO – INVESTMENT a. s., podnikateľ a filantrop Milan Fiľo.

ECO-INVESTMENT, a.s. je česko-slovenský priemyselno-investičný holding, ktorý pokrýva dlhodobé investície v rámci celej Európy. Hlavnými oblasťami investícií sú výroba celulózy a papiera, energetika, spracovanie mäsa, reality a telekomunikácie. Od jeho založenia je holding prítomný vo viacerých charitatívnych projektoch v oblasti zdravotníctva, vzdelania, kultúry a športu.

Informačný servis

Viac k témam: Ocenenie, PR, Top manažér kvality
Zdroj: SITA.sk – Top manažér kvality 2023 je z SHP Group © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií