fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO Señorite po lete zďaleka neodzvonilo: Letný hit má už dve slovenské verzie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Tancovali ste v jej rytme celé leto aj vy? Chytľavá pesnička s názvom Señorita trhala v lete rekordy v počúvanosti. Pozrite sa na jej dve slovenské verzie. Ktorá z nich sa vám páči viac?

Obľúbená pesnička s názvom Señorita sa nečakane dočkala slovenskej verzie. Skladba od Shawna Mendesa a Camily Cabello je obľúbenou po celom svete. Španielske rytmy zaujali aj dvoch mladých Slovákov, ktorí sa rozhodli, že spoločne vytvoria skladbu v slovenskej réžii. Z východného Slovenska tak nový hit predstavili Victoria Linnen a Martin Brečko. Dvojica predviedla dokonalé hudobné prevedenie, v ktorom si Victoria zahrala na husle a Martin na gitaru.

Señorita v slovenskej verzii

Letný hit Señorita sa v americkom rebríčku US Billboard Hot 100 stala 1-kou. Rovnako úspešná bola aj v ďalších 35tich krajinách sveta. Camila Cabello a Shawn Mendes sú partneri aj v súkromí a ich skladba si vyslúžila mnoho cover verzií. O ďalšiu slovenskú sa zaslúžili ,,hudobníci Basta Fix, Stefi a Mafia Corner, ktorí zväčša produkujú predovšetkým známe ľudovky.”

Aj túto skladbu si mnoho Slovákov zamilovalo a to aj napriek tomu, že ju sprevádza slovenský text. Zdá sa, že ,,Señorite” nebude koniec ani v nasledujúcich mesiacoch, kedy si ju budú spievať ľudia vo všetkých kútoch Slovenska.

Prečítajte si tiež:
Kapela Inotaj predstavila svoj nový singel Zima

Zatiaľ, čo prvá cover verzia je vytvorená čisto pomocou hudobných nástrojov, druhé video je zostavené v párty štýle.

Camila Cabello a Shawn Mendes boli dlhé roky najlepšími kamarátmi, ale zdá sa, že to pri nahrávaní tejto piesni medzi nimi zaiskrilo. A to natoľko, že v súčasnosti sa prezentujú ako partneri. Rovnako ako iné populárne páry, ani oni sa nevyhli publicite. Verejnosť ich začala obviňovať, že všetko je to len preto, aby si zvýšili sledovanosť novej skladby. Camila však na Instagrame už stihla aj Mendesovi vyznať lásku. To, či ide o skutočné city alebo ošiaľ, ukáže až čas.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií