Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto by ani potkan neurobil. Fico nazval Šimečku Mončiči a tvrdí o ňom, že v Bruseli bojuje za zastavenie eurofondov

Na sociálnej sieti to napísal predseda vlády Robert Fico (Smer-SD) s tým, že „toto by ani potkan neurobil“.

21.3.2024 (SITA.sk) – Predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka sa snaží dosiahnuť, aby Slovensku zastavili eurofondy. Na sociálnej sieti to napísal predseda vlády Robert Fico (Smer-SD) s tým, že „toto by ani potkan neurobil“.

„Som na rokovaní Európskej rady v Bruseli a zo všetkých strán dostávam informácie, ako tu včera proti Slovensku bojoval Mončiči, mladý Šimečka. Každého, s kým sa stretol, presviedčal, aby Slovensku boli zastavené európske peniaze, lebo to vraj môže pomôcť Korčokovi v prezidentskej kampani,“ uviedol Fico.

Podľa Fica Progresívne Slovensko, ktoré nazýva stranou „Proti Slovensku“, prehralo súboj o Lipšica a teraz mu hrozí ďalšia prehra v prezidentských voľbách.

„Tak jej predstavitelia neváhajú a žiadajú orgány EÚ, aby potrestali Slovensko a jeho vládu za suverénne postoje. Žiadajú, aby mestá a obce nemali prístup k EÚ fondom, aby Slovensko trpelo, lebo PS nevie robiť politiku a nevie ako demokraticky odstaviť Smer – slovenskú sociálnu demokraciu od moci,“ doplnil Fico.

Viac k témam: Eurofondy, Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk – Toto by ani potkan neurobil. Fico nazval Šimečku Mončiči a tvrdí o ňom, že v Bruseli bojuje za zastavenie eurofondov © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií