fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto by ti nikdy nenapadlo! 5 spôsobov, ako sa vyrovnať s rozchodom

Ani jedna z nás si nepraje rozchod, lebo to jednoducho bolí. Väčšia z nás by ho určite nepriala ani svojmu najväčšiemu nepriateľovi. Jedine ak naozaj veľkému. Je ťažké sa s ním vyrovnať. Nevieš, či máš ísť do práca, či máš ďalej odpisovať na všetky správy a maily, alebo či máš ísť radšej poriadne prečistiť profily na všetkých sociálnych sieťach a zbaviť sa vašich spoločných fotiek.

Nie je jednoduché sa s rozchodom vyrovnať. Namiesto toho, aby si pozerala Bridget Jonesovú, však, môžeš vyskúšať niektorú z týchto praktík.

1. Vyskúšaj appku

Či už tomu veríš alebo nie, existuje asi tak milión aplikácií na prekonanie rozchodu. Napríklad taký MEND – osobný tréner pre zlomené srdcia. Aplikácia je vraj najlepším priateľom, ktorý ti pomôže prekonať rozchod a nikdy nebude unavená z počúvania o rozchode. Každý deň príde s novou úlohou, a tak sa z rozchodu raz dva dostanete.

2. Zájdi do Múzea nepodarených vzťahov

Dobre, nie je to tak jednoduché, keďže Múzeum nepodarených vzťahov sídli v Los Angeles. Existuje však lepšie miesto na svete na prekonanie rozchodu ako miesto plné nešťastnej lásky? Je tam vystavených veľa predmetov – napríklad aj ružové plyšové putá. Spolu s predmetmi sa dozviete aj, z akého vzťahu pochádzajú a aký je ich príbeh.

3. Investuj do parochne

Zmeniť farbu vlasov alebo si ich nechať ostrihať je jedna z najbežnejších vecí, čo robíme my ženy pri nepodarenom vzťahu. Potom sa však veľmi ľahko môže stať, že to budeme čoskoro ľutovať. Preto je lepší nápad investovať do kvalitnej parochne, vďaka ktorej sa budeš môcť premeniť kedykoľvek budeš chcieť na iného človeka.

4. Spáľ knihu/listy

Byť nahnevaná je úplne v poriadku. K rozchodu to patrí. Navyše ak ste sa rozišli v zlom, nikto predsa nemôže chcieť, aby sa stal tvoj ex tvojím najlepším kamarátom. Ak si nahnevaná na svojho ex, určite mu chceš napísať milión nepríjemných správ o tom, ako ti zničil život a ako ho nenávidíš. Nabudúce to nerob. Napíš to všetko na papier a ten potom spáľ. Je to oveľa lepí spôsob.

5. Pomôž niekomu, kto to potrebuje

Nie je nič lepšie, ako pomôcť niekomu inému, kto to potrebuje, ak sa chceš odreagovať a zabudnúť na vlastné myšlienky. Navyše – spravíš dobrú vec, za ktorú sa ti raz určite niekto poďakuje.

Zdroj: elitedaily.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií