fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto celkom nevyšlo – celebrity zohavené plastikami

Máte tip? napíšte nám mailom

Túžba po dokonalom vzhľade ženie mnohých ľudí pod nôž plastického chirurga. Žiaľ, nie všetky operácie vyjdú podľa predstáv. Pozrite sa, ktoré celebrity sú zohavené plastikami.

Celebrity zohavené plastikami – Donatella Versace

Kedysi bola pôvabnou blondínkou a svet jej ležal pri nohách. Donatella Versace patrí medzi najznámejšie celebrity zohavené plastikami. Nedokáže starnúť prirodzene, a tak nie je prekvapujúce, že sa na seba takmer vôbec nepodobá. Keď zavraždili jej brata Gianniho, talianske impérium Versace dostala z dlhov. Obľúbené bolo nielen v Európe, ale konečne aj po celom svete. Na krehkej žene sa podpísali aj experimenty s drogami, preto sa túžba po dokonalom vzhľade dala pochopiť. Problém nastal vo chvíli, kedy s operáciami nedokázala prestať.

https://www.instagram.com/p/B2zV_8doaxX/

Jocelyn Wildenstein

Jej meno vám možno nič nehovorí, ale keď vidíte jej fotku, určite si hneď spomeniete. Preslávila sa svojou túžbou vyzerať ako mačacia žena. Jej manžel Alec Wildenstein bol pre ňu prvotriedny úlovok. Tento dedič obchodného impéria miloval umenie a vlastnil jednu z najväčších súkromných zbierok svetoznámych obrazov. Jocelyn krátko po svadbe začala podstupovať masívne plastické operácie tváre. Tvrdila, že kvôli mužovi, ale v skutočnosti si plnila sen o mačacom vzhľade. Výsledok bol viac ako hrozivý, a preto nie je prekvapujúce, že nakoniec sa spoločnosti vyhýba.

Priscilla Presley

Keď sa vydávala za Elvisa Presleyho, bola nádherná. Objavila sa aj v seriáli Dallas a hoci nemala dôvod na sebe niečo meniť, prišla nevydarená plastická operácia. V roku 2003 sa nechala “vylepšiť” chirurgom bez licencie a výsledok bol hrozivý.  Ďalšími plastikami chcela opraviť napáchané škody, ale veľmi sa je to nepodarilo. Vyzerala ako vosková figurína. Síce bez vrások, ale aj bez mimiky.

Mickey Rourke

Nielen ženy túžia po dokonalom vzhľade. Kedysi sexsymbol Mickey Rourke im podľahol tiež a dnes je na neho žalostný pohľad. Vo filme Deväť a pol týždňa sa do neho zamilovalo nespočetne veľa fanúšičiek, ale dnes by ste v jeho črtách toho fešáka hľadali zbytočne. K jeho vzhľadu prispel aj box, ktorému sa venoval, užívanie drog a alkoholu. Dnes sa na verejnosti objavuje sporadicky a nedá sa prehliadnuť pre svojský štýl obliekania.

Joan Riversová

Sama priznala viac ako 730 plastických operácií. Americká hviezda Joan Rivers sa nedokázala zmieriť s plynutím času a rozhodla sa ľahnúť si pod nôž vždy, keď sa jej niečo znepáčilo. Aj keď má pleť hladkú, je strnulá a nehybná. Bez make-upu by v noci vydesila zrejme každého. Napriek tomu, že ďalšie operácie jej na kráse nijako nepridali, sa ich nedokázala vzdať. Pred smrťou hviezdila v reality show so svojou dcérou.

Prečítajte si tiež:

Mladík chce vyzerať ako bezpohlavný mimozemšťan, na plastiky doteraz minul viac než 50-tisíc dolárov!

 

Ako vnímate posadnutosť celebrít plastikami? Dali by ste sa na niečo podobné nahovoriť?

Zdroj: svetevity.sk  casprezeny.sk magazin.sk  aktuality.sk  zivotopis.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií