fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto je 10 detí, ktoré dokázali vraždiť. Neuveríš, aké beštiálne veci spravili

Väčšina detí siaha vo svojom detstve po hračkách, no deti, ktoré si predstavíme v dnešnom článku siahli po niečom inom – po vražednej zbrani. Tu je zoznam najhorších maloletých vrahov všetkých čias!

10. Mary Bell

V roku 1968  bola 11-ročná Mary Bell usvedčená z vraždy dvoch chlapcov, 4-ročného Martina Browna a 3-ročného Briana Howea. Mary uškrtila malého Martina a nechala jeho telíčko v opustenom dome. O 2 týždne neskôr sa rozhodla zabíjať opäť a na pomoc si zavolala aj 13-ročnú kamarátku Normu. Usmrtila Briana a na brucho mu vyryla písmeno M. Taktiež ho ostrihala a zbavila jeho telo genitálií. Obe boli postavené pred súd, ktorý Normu oslobodil a Mary odsúdil na doživotie, no po dvanástich rokoch dostala novú identitu a bola prepustená na slobodu.

Mary Bell

9. Carl Newton Mahan

Carl mal iba 6 rokov, keď zavraždil svojho najlepšieho kamaráta. Vražda sa stala 18. mája 1929 kvôli kusu železa a Cecil Van Hoose mal v čase svojej smrti 8 rokov. Časy boli zlé a chlapci spolu hľadali železo, ktoré chceli speňažiť v zbere. Začali spolu zápasiť a Cecil udrel Carla do tváre. Ten utekal domov s túžbou po pomste. Doma vzal otcovu brokovnicu, šiel späť za Cecilom, namieril mu na hlavu a nemilosrdne vystrelil. Carl bol odsúdený za vraždu a dostal 15 ročný trest. Po krátkom čase však bol prepustený, pretože v tom čase neexistoval zákon, podľa ktorého by mohli súdiť tak mladého človeka.

Carl Newton Mahan

8. Cristian Fernandez

12-ročný Cristian z Floridy bol v roku 2011 súdený ako dospelý za vraždu prvého stupňa. Zavraždil totiž svojho 2-ročného brata a sexuálne zneužíval 5-ročného. V roku 2013 sa Cristianovým obhájcom podarilo zmeniť rozhodnutie súdu a podľa nového verdiktu bol súdený ako mladistvý a v nápravno-výchovnom ústave zotrvá do 19-teho roku svojho života.

Cristian Fernandez

7. „Dievča A“

Jedenásťročná Japonka, známa ako Dievča A, v roku 2004 zabila v prázdnej triede počas obedovej prestávky svoju spolužiačku, Satomi Mitarai. Dievča A podrezalo Satomi krk a žily na rukách nožom na koberce. Mitarai nechalo v kaluži krvi a samo pokryté krvou sa vrátilo do triedy. Jej učiteľka objavila telo a privolala políciu. Po zadržaní sa Dievča A k činu priznalo a výpovedalo, že ju Satomi ohovárala na internete a posmievala sa jej kvôli váhe. Súd ju umiestnil do nápravného zariadenia, kde bola 4 roky.

(Satomi Mitarai)

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií