fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto je 10 detí, ktoré dokázali vraždiť. Neuveríš, aké beštiálne veci spravili

Máte tip? napíšte nám mailom

Väčšina detí siaha vo svojom detstve po hračkách, no deti, ktoré si predstavíme v dnešnom článku siahli po niečom inom – po vražednej zbrani. Tu je zoznam najhorších maloletých vrahov všetkých čias!

10. Mary Bell

V roku 1968  bola 11-ročná Mary Bell usvedčená z vraždy dvoch chlapcov, 4-ročného Martina Browna a 3-ročného Briana Howea. Mary uškrtila malého Martina a nechala jeho telíčko v opustenom dome. O 2 týždne neskôr sa rozhodla zabíjať opäť a na pomoc si zavolala aj 13-ročnú kamarátku Normu. Usmrtila Briana a na brucho mu vyryla písmeno M. Taktiež ho ostrihala a zbavila jeho telo genitálií. Obe boli postavené pred súd, ktorý Normu oslobodil a Mary odsúdil na doživotie, no po dvanástich rokoch dostala novú identitu a bola prepustená na slobodu.

Mary Bell

9. Carl Newton Mahan

Carl mal iba 6 rokov, keď zavraždil svojho najlepšieho kamaráta. Vražda sa stala 18. mája 1929 kvôli kusu železa a Cecil Van Hoose mal v čase svojej smrti 8 rokov. Časy boli zlé a chlapci spolu hľadali železo, ktoré chceli speňažiť v zbere. Začali spolu zápasiť a Cecil udrel Carla do tváre. Ten utekal domov s túžbou po pomste. Doma vzal otcovu brokovnicu, šiel späť za Cecilom, namieril mu na hlavu a nemilosrdne vystrelil. Carl bol odsúdený za vraždu a dostal 15 ročný trest. Po krátkom čase však bol prepustený, pretože v tom čase neexistoval zákon, podľa ktorého by mohli súdiť tak mladého človeka.

Carl Newton Mahan

8. Cristian Fernandez

12-ročný Cristian z Floridy bol v roku 2011 súdený ako dospelý za vraždu prvého stupňa. Zavraždil totiž svojho 2-ročného brata a sexuálne zneužíval 5-ročného. V roku 2013 sa Cristianovým obhájcom podarilo zmeniť rozhodnutie súdu a podľa nového verdiktu bol súdený ako mladistvý a v nápravno-výchovnom ústave zotrvá do 19-teho roku svojho života.

Cristian Fernandez

7. „Dievča A“

Jedenásťročná Japonka, známa ako Dievča A, v roku 2004 zabila v prázdnej triede počas obedovej prestávky svoju spolužiačku, Satomi Mitarai. Dievča A podrezalo Satomi krk a žily na rukách nožom na koberce. Mitarai nechalo v kaluži krvi a samo pokryté krvou sa vrátilo do triedy. Jej učiteľka objavila telo a privolala políciu. Po zadržaní sa Dievča A k činu priznalo a výpovedalo, že ju Satomi ohovárala na internete a posmievala sa jej kvôli váhe. Súd ju umiestnil do nápravného zariadenia, kde bola 4 roky.

Prečítajte si tiež:
Dominika Mirgová sa vydala, je z nej pani Zvolenská !
(Satomi Mitarai)

Pokračovanie na ďalšej strane

6. Daniel Philipp Petry

Daniel sa narodil v roku 1991 v Brazílii. V dobe vraždy mal Daniel 16 rokov a jeho kamarát, Gabriel Kuhl, 12. Obaja boli vášniví hráči online hry s názvom Tibia. Gabriel si v hre požičal peniaze od Daniela a nestihol mu ich vrátiť. To Daniela naštvalo a vtrhol ku Gabrielovi domov, kde ho zbil a znásilnil. Následne mu omotal krk káblom a škrtil ho, kým neomdlel. Potom vzal pílu a odrezal mu nohy. Gabriel sa počas pílenia prebral a kričal od bolesti, no to Daniela neodradilo. 12-ročný chlapec po chvíli zomrel na vykrvácanie. Daniel chcel ukryť jeho telo na povale, no nezvládol ho zdvihnúť, tak ho nechal tak a odišiel domov. Gabrielovo bezvládne telo objavil v dome jeho brat a sused, ktorý videl Daniela odchádzať z Gabrielovho domu, zalarmoval políciu. Súd Daniela odsúdil iba na 3 roky.

Daniel Philipp Petry

5. Amarjeet Sada

Osemročný Amarjeet je pravdepodobne najmladším sériovým vrahom v histórii. Tento Ind bol obvinený z vraždy troch detí, vrátane jeho sestry a sesternice. O Amarjeeta sa začala zaujímať polícia po tom, ako ju zalarmovala jeho matka, pretože nemohla nájsť svoju 6 mesačnú dcérku, ktorú nechala spať v škole. Polícia prehľadala okolie a neďaleko našla zakopané telo dieťaťa. Po pár hodinách sa Amarjeet priznal, že sestru uškrtil a priviedol dedinčanov k miestu, kde polícia našla telíčko. Podľa indických zákonov nemohol byť odsúdený na smrť, ani poslaný do väzenia. Preto jeho trestom bolo ostať v polepšovni, kým dosiahne 18 rokov.

Amarjeet Sada

4. Kipland Kinkel

V máji 1998 iba 15-ročný Kipland zavraždil svojich rodičov a strieľal na strednej škole v Oregonskom Springfielde. Do školy doniesol pušku a bez rozmýšľania začal okolo seba strieľať v školskej jedálni. Zabil dvoch študentov a ôsmych zranil. Niekoľko ďalších študentov sa zranilo pri nekontrolovateľnom úteku od šialeného strelca. Keď sa ho polícia pokúšala chytiť, zaútočil skrytým nožom a povedal, že tiež chcel zomrieť. Keď vyšetrovatelia vtrhli, našli mŕtve telá jeho rodičov. Kipland si vo väzení odpykáva trest vo výške 111 rokov.

Prečítajte si tiež:
Roky viedla dvojitý život, o ktorom jej manžel ani len netušil. Keď zistil, čím sa roky živila, zavraždil ju

Kipland Kinkel

Pokračovanie na ďalšej strane

3. Robert Thompson a Jon Venables

Chlapci mali iba 10 rokov, keď uniesli a zavraždili dvojročného Jamesa Patricka Bulgera. Stalo sa to v roku 1993. Robert a Jon vybrali chlapčeka z kočíka a uniesli ho, kým jeho matka nakupovala. Malého Jamesa vzali na prechádzku smerom ku koľajisku, kde bezmocné dieťa mučili. James mal niekoľko fraktúr lebky a bol sexuálne obťažovaný. Keď s ním skončili, nechali jeho telo na koľaji, kde ho neskôr prešiel vlak. Obaja chlapci boli súdení ako dospelí a boli umiestnení do nápravno-výchovného zariadenia, kde zostali do doby, kým dosiahli 18 rokov.

Robert Thompson a John Venables

2. Graham Young

Graham bol mladým géniom, ktorého bavila chémia a s nadšením ju študoval. Svoje znalosti však nevyužil prospešne, práve naopak. Otrávil svojho otca, nevlastnú matku, sestru a babičku. Keď sa na to prišlo, bol umiestnený na kliniku s najvyšším stupňom stráženia. I napriek tomu sa mu tam podarilo otráviť ošetrujúceho lekára. Po čase bol prepustený a na slobode vo svojej záľube pokračoval. Preto sa dostal do väzenia, kde následne strávil celý zbytok života.

Graham Young

1. Eric Smith

Keď mal Eric 13 rokov, bol šikanovaný kvôli svojim ryšavým vlasom, okuliarom a ušiam, ktoré sa mu nevyvinuli do normálneho tvaru kvôli liekom na epilepsiu, ktoré jeho matka užívala počas tehotenstva. Bol obvinený z vraždy 4-ročného chlapca, ktorého uškrtil, rozdrvil mu hlavu kameňom a do análneho otvoru mu strčil palicu. Keď sa ho súd opýtal, prečo to spravil, nedokázal odpovedať. Odborník vypovedal, že Eric mal počas vykonania skutku amok. Bol odsúdený na 9 rokov a 7-krát mu bolo zamietnuté priebežné prepustenie.

Eric Smith

Link na video s týmito vrahmi na ďalšej strane

Video s týmito maloletými vrahmi sme našli na youtube kanáli Mithrandir Top10

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií