fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto je 10 detí, ktoré dokázali vraždiť. Neuveríš, aké beštiálne veci spravili

3. Robert Thompson a Jon Venables

Chlapci mali iba 10 rokov, keď uniesli a zavraždili dvojročného Jamesa Patricka Bulgera. Stalo sa to v roku 1993. Robert a Jon vybrali chlapčeka z kočíka a uniesli ho, kým jeho matka nakupovala. Malého Jamesa vzali na prechádzku smerom ku koľajisku, kde bezmocné dieťa mučili. James mal niekoľko fraktúr lebky a bol sexuálne obťažovaný. Keď s ním skončili, nechali jeho telo na koľaji, kde ho neskôr prešiel vlak. Obaja chlapci boli súdení ako dospelí a boli umiestnení do nápravno-výchovného zariadenia, kde zostali do doby, kým dosiahli 18 rokov.

Robert Thompson a John Venables

2. Graham Young

Graham bol mladým géniom, ktorého bavila chémia a s nadšením ju študoval. Svoje znalosti však nevyužil prospešne, práve naopak. Otrávil svojho otca, nevlastnú matku, sestru a babičku. Keď sa na to prišlo, bol umiestnený na kliniku s najvyšším stupňom stráženia. I napriek tomu sa mu tam podarilo otráviť ošetrujúceho lekára. Po čase bol prepustený a na slobode vo svojej záľube pokračoval. Preto sa dostal do väzenia, kde následne strávil celý zbytok života.

Graham Young

1. Eric Smith

Keď mal Eric 13 rokov, bol šikanovaný kvôli svojim ryšavým vlasom, okuliarom a ušiam, ktoré sa mu nevyvinuli do normálneho tvaru kvôli liekom na epilepsiu, ktoré jeho matka užívala počas tehotenstva. Bol obvinený z vraždy 4-ročného chlapca, ktorého uškrtil, rozdrvil mu hlavu kameňom a do análneho otvoru mu strčil palicu. Keď sa ho súd opýtal, prečo to spravil, nedokázal odpovedať. Odborník vypovedal, že Eric mal počas vykonania skutku amok. Bol odsúdený na 9 rokov a 7-krát mu bolo zamietnuté priebežné prepustenie.

Eric Smith

Link na video s týmito vrahmi na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií