fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto je 10 tragických selfies so smutným koncom. Ich aktéri po vyfotení zomreli!

Máte tip? napíšte nám mailom

Fotenie je jednou z častých veci, ktoré robia mladí ľudia. Bohužiaľ, niekedy sa stáva, že fotky sú to posledné, čo ľudia stihnú a presne to je podstata dnešného článku. Toto je 10 tragických selfies, pretože aktéri po ich vyfotení, zomreli.

Collette Moren a Ashley Theobald

Rozlúčka so slobodou skončila tragicky pre budúcu nevestu Collette, ktorá neprežila automobilovú nehodu. Cestou na rozlúčka sa totiž vodička na chvíľu nevenovala jazde, potom ako sa mladé slečny fotili, aby zdokumentovali ich spoločný výlet. A presne to sa stalo osudné budúcej neveste, ktorá neprežila stret s druhým autom.

collette-and-ashley

Gary Slok

Pekné rodinné foto si urobil v lietadle aj Gary so svojom mamou. Cestou z Amsterdamu však bolo ich lietadlo zostrelené nad Ukrajinou, a tak sa stala táto selfie ich poslednou spoločnou foto. Bohužiaľ, túto nehodu nikto neprežil.

gary-slok

Jadiel

Ani populárny spevák Jadiel sa nevyhol nehode a ihneď potom, ako zverejnil svoju fotku na motorke, sa nabúral a zomrel.

jadiel

Jenni Rivera

Túto poslednú selfie si urobila mexická hviezda spolu so svojimi priateľmi v súkromnom lietadle. Potom, ako sa vyfotili, sa lietadlo s pasažiermi zrútilo na pevninu. Túto katastrofu nikto neprežil.

Prečítajte si tiež:
Prevratné zistenie: Ohrozený druh koál dostal vďaka výkalom novú šancu na prežitie

jenni-rivera

Courtney Sanford

Ani Courtney sa nevyhla nehode pri fotení selfie. Osudnou sa jej stála zrážka s kamiónom potom, ako sa viac venovala svojmu mobilu namiesto riadeniu automobilu.

courtney-sanford

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Fotenie je jednou z častých veci, ktoré robia mladí ľudia. Bohužiaľ, niekedy sa stáva, že fotky sú to posledné, čo ľudia stihnú a presne to je podstata dnešného článku. Toto je 10 tragických selfies, pretože aktéri po ich vyfotení, zomreli.

Karen Hernandéz

Iba 13-ročné dieťa, ktoré podľahlo kúzlu selfie, taktiež tragicky zomrelo. Stalo sa tak na brehu jazera El Tunal v Mexiku, do ktorého dievčatko nešťastne spadlo a utopilo sa. Jej telo našli záchranári o niekoľko dní neskôr.

karen-hernandez

Hanna a Michal Mackowiakovi

Táto na prvý pohľad krásna fotka skončila tragicky pre mladých rodičov, ktorí odišli na dovolenku do Portugalska. Potom, ako sa chceli vyfotiť na krásnom kamennom útese, však spadli dole a zomreli. Najhoršia je však skutočnosť, že celú nehodu videli ich malé deti.

mackowiakovi

Oscar Otero Aquilar

Originálna profilová fotka na Facebooku stojí za smrťou tohto mexického mladíka, ktorý sa rozhodol vyfotiť s pištoľou pri hlave. Tá však bola nabitá, a tak pri stisnutí spúšte vystrelila a mladíka zasiahla.

Prečítajte si tiež:
Malá kuchyňa? Máme 16 skvelých tipov na šetrenie priestoru!

oscar-otero-aquilar-2

Sylwia Rajchel

Poľská študentka medicíny narazila na svoj koniec na výlete v Španielsku. Tam ju totiž zaujal most Peute de Triana v Sevile, na ktorom sa chcela vyfotiť. Stratila však rovnováhu a spadla na kamenný pilier.

sylwia-rajchel

Xenia Ignatyeva

Mladá Xenia ohúrovala na internete viacerými obdivuhodnými selfies. Bohužiaľ, osudnou sa jej stala selfie z 9-metrového mostu. Potom, ako sa vyfotila, z neho spadla dolu, kde ju zasiahol elektrický prúd z káblov. Mladé dievča bolo na mieste mŕtve.

xenia-ignatyeva

 

Zdroj: www.koule.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií