Toto je 10 tragických selfies so smutným koncom. Ich aktéri po vyfotení zomreli!

Toto je 10 tragických selfies so smutným koncom. Ich aktéri po vyfotení zomreli!

Fotenie je jednou z častých veci, ktoré robia mladí ľudia. Bohužiaľ, niekedy sa stáva, že fotky sú to posledné, čo ľudia stihnú a presne to je podstata dnešného článku. Toto je 10 tragických selfies, pretože aktéri po ich vyfotení, zomreli.


Collette Moren a Ashley Theobald

Rozlúčka so slobodou skončila tragicky pre budúcu nevestu Collette, ktorá neprežila automobilovú nehodu. Cestou na rozlúčka sa totiž vodička na chvíľu nevenovala jazde, potom ako sa mladé slečny fotili, aby zdokumentovali ich spoločný výlet. A presne to sa stalo osudné budúcej neveste, ktorá neprežila stret s druhým autom.

collette-and-ashley

Gary Slok

Pekné rodinné foto si urobil v lietadle aj Gary so svojom mamou. Cestou z Amsterdamu však bolo ich lietadlo zostrelené nad Ukrajinou, a tak sa stala táto selfie ich poslednou spoločnou foto. Bohužiaľ, túto nehodu nikto neprežil.

gary-slok

Jadiel

Ani populárny spevák Jadiel sa nevyhol nehode a ihneď potom, ako zverejnil svoju fotku na motorke, sa nabúral a zomrel.

jadiel

Jenni Rivera

Túto poslednú selfie si urobila mexická hviezda spolu so svojimi priateľmi v súkromnom lietadle. Potom, ako sa vyfotili, sa lietadlo s pasažiermi zrútilo na pevninu. Túto katastrofu nikto neprežil.

jenni-rivera

Courtney Sanford

Ani Courtney sa nevyhla nehode pri fotení selfie. Osudnou sa jej stála zrážka s kamiónom potom, ako sa viac venovala svojmu mobilu namiesto riadeniu automobilu.

courtney-sanford

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Zaľúbené pohľady aj po niekoľkých rokoch. Nasledujúce fotky vás presvedčia, že pravá láska existuje!
Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*