Podladené gitary, chytľavé refrény a veľká energia na pódiu. Toto je kapela The NOW

Podladené gitary, chytľavé refrény a veľká energia na pódiu. Toto je kapela The NOW

Východoslovenská kapela z mesta Snina je na hudobnej scéne už dlhšiu dobu. Od roku  2008 prešla niekoľkými zmenami, a zo svojich punkových začiatkov sa na základe personálnych zmien vyprofilovala až do súčasnej podoby.

Od svojho vzniku kapela stihla aj účasť v súťaži Starter, kde sa prebojovala až do semifinále. Debutový alubum vyšiel kapele v roku 2013 s názvom NIKDY NIE SI SÁM a v zápätí prichádzajú aj so svojim videoklipom k titulnej skladbe.


kapela The NOW na festivale Rock pod kameňom
kapela The NOW na festivale Rock pod kameňom

V súčasnosti kapela pracuje na svojom ďalšom albume v nahrávacích štúdiách RANDAL GROUP v spolupráci s hudobným producentom Jimim Cimbalom. Prvý zverejnený singel s názvom V PREDSTAVÁCH dáva jasne najavo, že THE NOW je skupina disponujúca silným hudobným potenciálom a tento status sa pokúšajú opätovne obhájiť vo svojej novinke NEPOZNÁM, ktorá sa pod taktovkou veľmi vyhľadávaného režiséra Laca Rychtarika, dočkala aj svojej obrazovej podoby.

The NOW –  Nepoznám

Členovia kapely The NOW: Hlavny spev a basgitara – Ján “Jany” Brečka, sólo gitara a vokály – Peter “Jimi” Harničár, doprovodná gitara – Matúš “Breči” Brečka a bicie – Ján “Chimo” Chimčák.

Vypočujte si aj song NIKDY NIE SI SÁM

[button color=”blue” size=”big” alignment=”none” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://www.facebook.com/The-NOW-318703234911816/?fref=ts”]Facebook: The NOW[/button]

ZDROJ: RANDAL GROUP PRODUCTION

FOTO: ARCHÍV THE NOW

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  "Všichni se tváři, jakoby nic" Spieva vo svojej novej piesni český reper EKTOR
Google+ Linkedin