fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto je momentálne najlepšia kamarátka na svete! Pozrite sa, čo urobila

Máte tip? napíšte nám mailom

Priateľstvo je cenné. A tínedžerka Georgia sa rozhodla, že svoju najlepšiu kamarátku Dawsyn rozhodne nenechá na prvom rande v štichu. Preto vymyslela plán!

V živote mladých ľudí sú veľmi dôležité láska a priateľstvo. Svoje o tom vie aj tínedžerka Georgia, ktorej nezištná kamarátska starostlivosť je hitom internetu. Jej najlepšia kamarátka Dawsyn Eubanksová išla na prvé rande. Prvé rande môže byť pekné, ak si ľudia rozumejú. Ale môže sa aj stať, že veci nemusia ísť hladko, a preto sa Georgia rozhodla kamarátku postrážiť, o čom Dawsyn do určitej chvíle netušila.

Zistila to až vtedy, keď jej prišla správa od kamarátky Georgie, ktorá jej napísala “Prečo neješ jedlo?“. Zaskočená Dawsyn jej odpísala “Čo?” a tak jej Georgia odpísala “Pozri sa za seba” a tam uvidela…

… svoju najlepšiu kamarátku Georgiu, zamaskovanú v kapucni, slnečných okuliaroch a s falošnými fúzami. Milé prekvapenie!

Aby bol príbeh kompletný je vhodné uviesť aj to najpodstatnejšie – ako dopadlo rande. Ako Dawsyn tweetla “Mimochodom, rande dopadlo dobre“, takže nebol nutný žiadny záchranný zásah Georgie.

Prečítajte si tiež:
Rodičia, nikdy nevyhadzujte mliečne zuby svojich detí! Jedného dňa sa vám za to poďakujú

https://twitter.com/presleighdawsyn/status/832431014484045824

Retweetnutia a lajky príspevku na Twitteri rastú príspevku Dawsyn závratnou rýchlosťou. V komentároch ľudia žiadajú Georgiu, aby bola aj ich najlepšou kamarátkou. Pribúdajú však aj komentáre ľudí, ktorí kamaráti sa chystajú na prvé rande a oni pre nich podstúpia podobnú špionážnu misiu. Najlepšia kamarátka Georgia tak svojim činom inšpirovala ďalších ľudí na ďalšie bláznivé kúsky.

@presleighdawsyn toto je NAJLEPŠIE!  Zajtra mám prvé rande a moji priatelia si už spolu vyberajú prevleky.

Ktovie, akých fotiek “z miesta činu” sa ešte dočkáme.

zdroj:boredpanda.com

obrázky:Twitter

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií