fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú dôvody, prečo niektorí muži vo vzťahu podvádzajú. Ženy, pozorne si to prečítajte

Žiadna žena, ale ani žiaden muž nechce, aby ho svoja milovaná partnerka vo vzťahu podvádzala. Mnohokrát k tomu však príde a na záchranu vzťahu je už potom neskoro. Tento článok odporúčame prečítať každej žene.

V ňom ti totiž prezradíme zopár dôvodov, ktoré sú hlavnými motívmi pre podvod vo vzťahu zo strany muža. Ak sa o toho svojho bojíte, že si nájde inú, spozornite.

1. Nepripadajú si sexi pre svoje partnerky

Veľké množstvo mužov sa uchyľuje do náručia inej partnerky z toho dôvodu, že majú pocit, akoby už neboli pre tú svoju dostatočne príťažliví. “Moja partnerka mi stále hovorila, aby som zatiahol brucho, že si mám vziať inú košeľu a že by som sa sebou mal niečo urobiť. Dávala mi jednoducho najavo, že som nevzhľadný niktoš. A tak keď sa objavila baba, ktorá na mne mohla evidentne oči nechať, cítil som sa ako filmová star,” hovorí tridsaťtriročný Patrik.

Muži skrátka potrebujú rovnaký obdiv ako my ženy a ak ho nedostanú doma, poobzerajú sa inde. Zabudnite teda na to, že váš partner nevyzerá ako George Clooney, pravdepodobne tak nevyzeral ani pred rokmi, keď ste sa zoznámili, a namiesto ustavičného puntičkárstva ho niekedy len tak pochváľte. Vy sama predsa túžite po tom istom.

woman-thinking-e1454586697770

2. Má pocit, že ste sa zmenili

Každý z nás sa postupom času mení na základe svojich zážitkov i okolia. Muži ale často veľmi zle znášajú, keď sa z ich ochotnej romantičky stane praktická žena, ktorá mu už do práce nedáva desiatu a nepíše zamilované textovky. “Z mojej ženy sa postupom času stala len matka, ktorá riešila pranie bielizne, varenie, to kam bude naše dieťa chodiť na krúžky a že sa musí to a to zaplatiť. Ja som ale potreboval hovoriť aj o sebe, chcel som, aby ma počúvala a trávila so mnou čas. Deti predsa nie sú všetko v živote manželov,” hovorí štyridsaťdvaročný Pavol, ktorý je prototypom neverníka, ktorý sa pýta “Kam sa podela tá žena, ktorú som si vzal?”.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií