fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú naj outfity z Oscarového večera! Kto sa vám páčil najviac?

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj keď je Oscarový večer na pretras kvôli trapasu s vyhlásením víťaza v kategórií film roka, pozornosť zaiste netreba venovať iba tomu, ale sústrediť by sme sa mali aj na tie naj outfity hviezdneho večera.

Na odovzdávaní Oscarov nechýbala ani 24-ročná Kate Upton, ktorá pútala pozornosť svojimi strieborno-modrými šatami s flitrami. Okrem toho zaujala vkusným líčením a ženskými prednosťami.  3276950_outfity-tyden-ze-zivota-hvezd-obleceni-vip

Modelka Heidi Klum, ktorá ma neuveriteľných 43 rokov, si na tento významný večer obliekla čiernu róbu ozdobenú perím. Perfektnú postavu a nádherné šaty dozdobila jemným líčením a mladým spoločníkom.

3276949_outfity-tyden-ze-zivota-hvezd-obleceni-vipPokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Šťastím sršala aj herečka Jessica Biel, ktorá prišla na toto podujatie v doprovode svojho manžela, Justina Timberlakea. Ako si môžete všimnúť, speváčka stavila na zlatú farbu šiat a výrazný náhrdelník.

3276947_outfity-tyden-ze-zivota-hvezd-obleceni-vipĎalšie róby si môžete pozrieť v nasledujúcom videu

https://www.youtube.com/watch?v=uZI_YfkTLF0

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií