fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Toto sú najnovšie dráma seriály, ktoré sa oplatí pozrieť na Vianoce

Máte tip? napíšte nám mailom

Nezvládate pozrieť na Vianoce viac ako dva romantické filmy a jednu komédiu? Stavte na istotu. Tieto najnovšie dráma seriály vás určite nesklamú.

Watership Down

Klasický príbeh od Richarda Adamsa z dielne BBC sa predstaví v štvordielnej animovanej sérií s hviezdnym obsadením britského talentu. Domov zajacov sa nachádza v malebnom vidieckom prostredí južného Anglicka, do ktorého násilne vniknú ľudia. Zajace sa musia vzdať svojich príbytkov, snažia uniknúť nebezpečenstvu. Pokiaľ vám nerobí problém angličtina, určite si vychutnáte skvelý dabing.

The Long Song

Horko-trpký príbeh vykresľuje posledné dni ľudí v otroctve na Jamajke v 19.storočí. Trojdielna séria sleduje ducha a vytrvalosť mladého otroka proti jeho krutej pani Caroline Mortimerovej. Dynamika ich každodenného života sa čoskoro mení s príchodom očarujúceho Roberta Goodwilla na ostrov, ktorý zmení život tak ako otrokovi, tak aj pani Caroline.

The ABC Murders

John Malkovich predstavuje prevedenie Herculesa Poirota v troch časti  z dielne BBC. Písal sa rok 1930, začiatok temného príbehu, kedy sa hľadal sériový vrah, známy len pod prezývkou ABC. Ak máte chuť na niečo napínavé, no očakávate aj kvalitu, táto adaptácia vás zaručene nesklame.

Prečítajte si tiež:
Muž, ktorého neopustíš...

https://www.youtube.com/watch?v=9K4vZ5ro6tM

 

Les Misérables

BBC One predstavuje šesťdielnu televíznu adaptáciu klasiky Victora Huga z 19. storočia. Príbeh je vsadený do čias civilných nepokojov vo Francúzsku. Na základe pôvodného románu nebude mini-séria obsahovať skladby z muzikálu Les Misérables. Na druhej strane to vykompenzuje pôsobivé obsadenie, ktoré vás určite zaujme: Dominic West ako Jean Valjean, David Oyelowo ako Javert, Lily Collins ako Fantine a Olivia Colmanová ako Madame Thénardier.

Luther

Luther a jeho slávny kabát sú späť v uliciach Londýna. Milovaná britská dráma bude pomaly odhaľovať dôkazy, klamstvá a vraždy v piatich sériach. Posledná adaptácia Luthera bude niečo, čo tu ešte pred tým nebolo. „Chceli sme urobiť najväčšiu, najstrašnejšiu, najtmavšiu a najvzrušujúcejšiu sériu Luthera, aká bola kedy sfilmovaná,“ nadšene konštatuje spisovateľ Neil Cross.

Zdroj: harpersbazaar.com / Naomi Gordon 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií