fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nielen muži môžu na nich oči nechať: 10 sexy slovenských krások, ktoré sa oplatí sledovať

To, že na Slovensku máme mnoho krásnych žien, nie je žiadnym tajomstvom. Vybrali sme pre vás tie najpopulárnejšie.

Karolína Chomisteková

Karolína je riaditeľkou a bývalou účastníčkou Miss Slovensko. Modelka sa na svojom Instagrame rada ukazuje, čo má samozrejme za následok veľké množstvo fanúšikov. Aktuálne Karolína čerpá sily v slnečnom Portugalsku.

https://www.instagram.com/p/B0p2kbrIzEn/

Lucia Mokraňová

Fitnes trénerka, ktorá sa zviditeľnila hlavne v reality show Farma, sa dnes hrdí postavou, ktorú jej mnohí závidia. Nebolo však tomu takto vždy a podľa jej slov za tým stojí naozajstná drina. Lucia sa netají tým, že si dala prsia upraviť plastickou operáciou a už viackrát sa nechala počuť, že na tom nevidí nič zlé.

https://www.instagram.com/p/B0i_j0Eh7hw/

Zuzana Strausz Plačková

Trošku kontroverzná, no nepochybne úspešná je Zuzana Plačková. Pred niekoľkými rokmi mala Zuzana svadbu a svoj Instagram zaplavuje fotkami so svojím manželom. Okrem iného je však známa aj plastickými operáciami, ktoré vôbec netají. Plačková patrí medzi najpopulárnejších ľudí na slovenskom Instagrame vôbec.

https://www.instagram.com/p/B0L_zUlIZ83/

Soňa Skoncová

Okrem mnohých iných aktivít môžete Soňu zahliadnuť aj na televíznych obrazovkách TV JOJ. Takisto sa venuje modelingu a rozbehnutý má aj vlastný biznis. Je zakladateľkou značky KUKU, ktorá vyrába originálne doplnky pre vás alebo vášho miláčika.

https://www.instagram.com/p/Byo31BLogQE/

Andrea Verešová

Andrea je slovenská modelka, miss Slovensko 1999 a príležitostná herečka. Aj keď žilinská rodáčka už budúci rok oslávi svoje 40. narodeniny, hravo sa môže porovnávať aj s oveľa mladšími. Málokto o Andrei vie, že niekoľko rokov bola priateľkou jedného z najúspešnejších hokejistov v celej histórii, Jaromíra Jágra, alebo že má úspešne absolvovanú právnickú fakultu.

https://www.instagram.com/p/B0bdRM1oeea/

Michaela Kocianová

Michaela je slovenská topmodelka, ktorá sa narodila v Trenčíne, no už niekoľko rokov žije v New Yorku. Tam fotí pre tie najznámejšie módne značky a mnohí ju označujú aj za najúspešnejšiu slovenskú modelku súčastnosti. Zaujímavosťou je, že na rozdiel od väčšiny modeliek sa Michaela nezúčastnila súťaže Miss Slovensko.

View this post on Instagram

Happy Monkey

A post shared by Michaela Kocianova (@michaelakocianova) on

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií