fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nielen muži môžu na nich oči nechať: 10 sexy slovenských krások, ktoré sa oplatí sledovať

Máte tip? napíšte nám mailom

To, že na Slovensku máme mnoho krásnych žien, nie je žiadnym tajomstvom. Vybrali sme pre vás tie najpopulárnejšie.

Karolína Chomisteková

Karolína je riaditeľkou a bývalou účastníčkou Miss Slovensko. Modelka sa na svojom Instagrame rada ukazuje, čo má samozrejme za následok veľké množstvo fanúšikov. Aktuálne Karolína čerpá sily v slnečnom Portugalsku.

https://www.instagram.com/p/B0p2kbrIzEn/

Lucia Mokraňová

Fitnes trénerka, ktorá sa zviditeľnila hlavne v reality show Farma, sa dnes hrdí postavou, ktorú jej mnohí závidia. Nebolo však tomu takto vždy a podľa jej slov za tým stojí naozajstná drina. Lucia sa netají tým, že si dala prsia upraviť plastickou operáciou a už viackrát sa nechala počuť, že na tom nevidí nič zlé.

https://www.instagram.com/p/B0i_j0Eh7hw/

Zuzana Strausz Plačková

Trošku kontroverzná, no nepochybne úspešná je Zuzana Plačková. Pred niekoľkými rokmi mala Zuzana svadbu a svoj Instagram zaplavuje fotkami so svojím manželom. Okrem iného je však známa aj plastickými operáciami, ktoré vôbec netají. Plačková patrí medzi najpopulárnejších ľudí na slovenskom Instagrame vôbec.

https://www.instagram.com/p/B0L_zUlIZ83/

Soňa Skoncová

Okrem mnohých iných aktivít môžete Soňu zahliadnuť aj na televíznych obrazovkách TV JOJ. Takisto sa venuje modelingu a rozbehnutý má aj vlastný biznis. Je zakladateľkou značky KUKU, ktorá vyrába originálne doplnky pre vás alebo vášho miláčika.

Prečítajte si tiež:
FOTO: Oslava anglických pestovateľov kvetov

https://www.instagram.com/p/Byo31BLogQE/

Andrea Verešová

Andrea je slovenská modelka, miss Slovensko 1999 a príležitostná herečka. Aj keď žilinská rodáčka už budúci rok oslávi svoje 40. narodeniny, hravo sa môže porovnávať aj s oveľa mladšími. Málokto o Andrei vie, že niekoľko rokov bola priateľkou jedného z najúspešnejších hokejistov v celej histórii, Jaromíra Jágra, alebo že má úspešne absolvovanú právnickú fakultu.

https://www.instagram.com/p/B0bdRM1oeea/

Michaela Kocianová

Michaela je slovenská topmodelka, ktorá sa narodila v Trenčíne, no už niekoľko rokov žije v New Yorku. Tam fotí pre tie najznámejšie módne značky a mnohí ju označujú aj za najúspešnejšiu slovenskú modelku súčastnosti. Zaujímavosťou je, že na rozdiel od väčšiny modeliek sa Michaela nezúčastnila súťaže Miss Slovensko.

View this post on Instagram

Happy Monkey

A post shared by Michaela Kocianova (@michaelakocianova) on

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií