Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tragická dopravná nehoda v Ivanke pri Nitre si vyžiadala život 80-ročnej chodkyne (foto)

Vodič vozidla Mercedes narazil do chodkyne, ktorá prechádzala cez cestu mimo priechodu pre chodcov.

2.11.2023 (SITA.sk) – Pri dopravnej nehode na Novozámockej ulici v Ivanke pri Nitre prišla v prvý novembrový deň o život 80-ročná chodkyňa, ktorá prechádzala cez cestu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

72-ročný vodič vozidla Mercedes z doposiaľ presne nezistených príčin narazil do chodkyne, ktorá prechádzala cez cestu mimo priechodu pre chodcov. Chodkyňa, žiaľ, utrpela zranenia, ktorým pri prevoze do nemocnice podľahla,“ informuje o tragédii nitrianska polícia. Policajti vodiča podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom.

Okolnosti popoludňajšej dopravnej nehody, miera jej zavinenia a presná príčina sú predmetom vyšetrovania nitrianskej dopravnej polície. Polícia v tejto súvislosti vyzýva prípadných svedkov udalosti, ktorí by mohli pomôcť pri jej objasnení, aby zavolali na číslo 158.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda, Úmrtie
Zdroj: SITA.sk – Tragická dopravná nehoda v Ivanke pri Nitre si vyžiadala život 80-ročnej chodkyne (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií