fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Transrodová modelka Paris Nemc najviac ľutuje, že Kollárovi posielala fotky. Písali si niekoľko rokov!

Unikla konverzácia Borisa Kollára s transrodovou modelkou Paris Nemc. Zatiaľ čo Boris Kollár povedal, že to bolo zo srandy, modelka má na to iný názor.

Máte tip? napíšte nám mailom

Keď novinári konfrontovali Borisa Kollára ešte v auguste s komunikáciou s transrodovou modelkou Paris Nemc, začal sa vyhrážať novinárom, že ich zažaluje ak ju zverejnia. Nikoľko dní na to sa objavila stránka  kollarjeuchyl.com a tak sa celé Slovensko dozvedelo ako vyzerala ich údajná komunikácia medzi ním a transrodovou modelkou Paris Nemc cez sociálnu sieť Facebook.

zdroj:instagram.com/playmate_paris/
Snímka obrazovky o
zdroj:instagram.com/playmate_paris

Kollár komunikáciu nakoniec nepoprel ale povedal, že len skúšal, kam je až ochotná Paris zájsť: „Na internete mi vypisujú kadečo. Niektorí sa mi vyhrážajú, táto osoba, príslušník LGBTI, mi proste napísala. Začal som s ňou komunikovať a bavil som sa na tom. Fakt to bola pre mňa zábava, v živote som ju nevidel a nestretol. Priznám sa, že som si robil srandu, bol som zvedavý, kam až je schopná zájsť. Je to súkromná komunikácia, nebudem sa za to ospravedlňovať, nebolo to určené verejnosti,” uviedol Kollár pre Denník N.

Modelka pre Plus 7 dní povedala, že Boris Kollár začal písať prvý jej a nie ako tvrdil Kollár: ,,On oslovil prvý mňa. A poskytnem vám aj dôkaz,” ktorý skutočne poslala, do redakcie Plus 7 dní. 

Paris tiež prezradila, že sa nechce pýšiť titulom “Kollárovej ex” a podľa nej to bola iba obyčajná konverzácia a nič viac.

Nakoniec povedala, že ľutuje hlavne to, že mu poslala fotky. To ako sa konverzácia mohla dostať von netušila. Poznamenal, že je 21. storočie a pravdepodobne v tom majú prsty hackeri. Kollár vyhlásil, že si s modelkou  písal, keď nebol v politike. Podľa Paris Nemc spolu komunikovali od roku 2015 až do roku 2019, kedy už bol  poslanec Národnej rady.

Vyjadrili a aj politici 

Lucia Duriš Nicholsonová je pobúrená, Kollárovou reakciou: ,,Testoval transgender človeka, kde sú jeho hranice a kam až je schopný zájsť? To je ako keby hovoril o nejakom zvierati a nie o človeku.” Nicholsonová poukazuje aj na to, že transgender komunita, ktorá je na Slovensku sa denne pasuje s problémami, kvôli nedostatočnej legislatíve a zosmiešňovaniu.

Robert Fico sa vyjadril že: ,,Vždy som upozorňoval na pochybnú minulosť Borisa Kollára. Je hanba, že sa stal predsedom parlamentu a že takýto človek vôbec v politike figuruje. Komunikácia B. Kollára, ktorá sa v posledných dňoch šíri internetom, pričom sa vyhrážal médiám žalobami v prípade jej zverejnenia, je iba zvrátenou čerešničkou na jeho skazenej torte.”

 

Prečítajte si tiež:
Miroslav Marček dostal 23-ročný trest odňatia slobody za vraždu Jána Kuciaka a Martiny
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií