fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trest smrti za nosenie crop topu? Mladej blogerke sa za ukázanie brucha vyhrážali zabitím!

Máte tip? napíšte nám mailom

Madina Baseava je mladá moslimka, ktorá zároveň pôsobí aj ako úspešná bloggerka a influencerka. Hoci ju blogovanie a móda veľmi baví, nedávno sa stretla s naozaj odpornými reakciami jej followerov. Za kúsok odhaleného brucha sa jej vyhrážali smrťou!

Iný kraj, iný mrav – to všetci dobre poznáme, niekedy sú však rozdielnosti medzi kultúrami skutočne dychvyrážajúce. Zatiaľ čo u nás si nejedna blogerka stavia popularitu na zverejňovaní aktov, provokatívnych a erotických fotografií, v moslimských krajinách by trest smrti dopriali už dievčine, ktorej vykúka spod trička kúsok bruška.

Madina mala na sebe pásikavé krátke nohavice a tielko, ktoré odhaľovalo časť jej brucha. Video zverejnila na svojom instagrame a okamžite sa spustila vlna kritiky. Madina pochádza v Jekaterinburgu v komunite Tadžikov. Táto etnická skupina žije v malom počte v mnohých ruských mestách. 90% sa hlási k moslimskému náboženstvu. Aj to je dôvod ostrých komentárov hlavne teda od mužov. Moslimskí diváci totiž video vnímali ako prejav neúcty a nedostatok skromnosti.

babskeveci.sk

Zdroj: babskeveci.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií