fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trnava zažije City music show. Hudobnú súťaž všetkých hudobných štýlov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Od budúceho roka sa v Trnave bude konať hudobná súťaž s názvom City music show. Ide o multižánrovú súťaž. Príležitosť predviesť svoj talent tak budu mať všetky hudobné štýly.

Prihlásiť sa môže hocikto, kto má kapelu, vie hrať na hudobný nástroj alebo spievať. Súťaž sa bude konať v hudobnom klube amerického typu City Music Club v Trnave s veľkým pódiom, výborným zvukom, svetlami a kapacitou 350 ľudí. Prihlasovanie kapiel začalo od 1.septembra 2016 a bude trvať do 31. novembra 2016.

Prihlás svoju kapelu a zažiar ako nová hviezda! Pozor! Počet miest je obmedzený na 25 kapiel, plus 3 náhradníci. Čím skôr sa kapela či spevák prihlási, tým je väčšia šanca, že si zahrá kvalifikačné koncerty.

kolaz

Súťaž začne v januári 2017 a bude trvať približne 4 mesiace. Hlasovanie o postupe kapely sa uskutoční priamo v daný hrací deň a hlasovať môžu len ľudia, ktorí budú prítomní na koncerte. Kapela s väčším fan-klubom má väčšiu šancu na postup. Pre víťazov súťaže sú nachystané lákavé ceny, ako napríklad účinkovanie na trnavskom festivale EKO-fest, účinkovanie v naplnenom klube so známou kapelou, nahrávanie v profesionálnom štúdiu + videoklip, živé vystúpenie v internetovom rádiu, lákavá finančná odmena v podobe poukazov na nákup v hudobninách, a mnoho ďalších cien od sponzorov súťaže.

Prečítajte si tiež:
Vybrali sme pre vás 10 love songov! Je tam aj ten váš?

PLAGAT 16bit
Všetky podrobné informácie o prihlasovaní kapiel, podmienkach a celej súťaži budú zverejnené na webe : www.citymusicshow.sk, alebo aj na našom portáli KLOCHER.SK.

Pre viac informácií kontaktuj organizátorov na citymusicshow@gmail.com
FB : www.facebook.com/citymusicshow

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií