Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trnava zažije City music show. Hudobnú súťaž všetkých hudobných štýlov!

Od budúceho roka sa v Trnave bude konať hudobná súťaž s názvom City music show. Ide o multižánrovú súťaž. Príležitosť predviesť svoj talent tak budu mať všetky hudobné štýly.

Pokračovanie pod reklamou

Prihlásiť sa môže hocikto, kto má kapelu, vie hrať na hudobný nástroj alebo spievať. Súťaž sa bude konať v hudobnom klube amerického typu City Music Club v Trnave s veľkým pódiom, výborným zvukom, svetlami a kapacitou 350 ľudí. Prihlasovanie kapiel začalo od 1.septembra 2016 a bude trvať do 31. novembra 2016.

Prihlás svoju kapelu a zažiar ako nová hviezda! Pozor! Počet miest je obmedzený na 25 kapiel, plus 3 náhradníci. Čím skôr sa kapela či spevák prihlási, tým je väčšia šanca, že si zahrá kvalifikačné koncerty.

kolaz

Súťaž začne v januári 2017 a bude trvať približne 4 mesiace. Hlasovanie o postupe kapely sa uskutoční priamo v daný hrací deň a hlasovať môžu len ľudia, ktorí budú prítomní na koncerte. Kapela s väčším fan-klubom má väčšiu šancu na postup. Pre víťazov súťaže sú nachystané lákavé ceny, ako napríklad účinkovanie na trnavskom festivale EKO-fest, účinkovanie v naplnenom klube so známou kapelou, nahrávanie v profesionálnom štúdiu + videoklip, živé vystúpenie v internetovom rádiu, lákavá finančná odmena v podobe poukazov na nákup v hudobninách, a mnoho ďalších cien od sponzorov súťaže.

Pokračovanie pod reklamou

PLAGAT 16bit
Všetky podrobné informácie o prihlasovaní kapiel, podmienkach a celej súťaži budú zverejnené na webe : www.citymusicshow.sk, alebo aj na našom portáli KLOCHER.SK.

Pre viac informácií kontaktuj organizátorov na citymusicshow@gmail.com
FB : www.facebook.com/citymusicshow

 

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií