Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trnka zvoláva mimoriadne krajské zastupiteľstvo, bude sa venovať odvolávaniu riaditeľa správy ciest Trišča

Generálneho riaditeľa Správy ciest KSK Antona Trišča vzal Špecializovaný trestný súd do väzby pre podozrenie z ovplyvňovania verejných obstarávaní.

15.11.2023 (SITA.sk) – Predseda Košického samosprávneho kraja (KSK) Rastislav Trnka zvoláva mimoriadne krajské zastupiteľstvo. Ako informovala košická župa, vo štvrtok 23. novembra sa krajskí poslanci budú venovať jedinému bodu, a to odvolávaniu generálneho riaditeľa Správy ciest KSK.

Nakoľko v tejto chvíli nie je možné predpokladať dĺžku jeho neprítomnosti na pracovisku, v záujme zabezpečenia riadneho fungovania organizácie pristúpilo vedenie Úradu KSK k takémuto riešeniu,“ uvádza KSK.

Správu ciest košickej župy od 13. novembra dočasne vedie jeden z jej zamestnancov Peter Vaľko. Odvolaním generálneho riaditeľa sa otvorí možnosť vyhlásiť výberové konanie na nového šéfa Správy ciest KSK.

Viac k témam: Odvolanie z funkcie, Predseda Košického samosprávneho kraja (KSK)
Zdroj: SITA.sk – Trnka zvoláva mimoriadne krajské zastupiteľstvo, bude sa venovať odvolávaniu riaditeľa správy ciest Trišča © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií