fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trúchliacej vdove rok po pohrebe zaklopal nebohý manžel na dvere! Zázrak?

Šokovaná manželka, neveriaca vlastným očiam, prišla na policajnú stanicu a oznámila, že muž, ktorého pred rokom pochovala, sa jej vrátil domov. Polícia nakoniec uznala svoje pochybenie a priznala, že telo, nájdené v júni 2017 v rieke, si s niekým zamenili. Kto bol teda ten, koho pochovali?

Japonskou metropolou – Tokiom, otriasol poriadny škandál. Smútiaca vdova prišla rok po pohrebe svojho nebohého manžela na policajnú stanicu a oznámila im, že muža má doma. Vyšetrovanie sa teda znovu otvorilo.

V júni minulého roku nahlásila spomínaná žena zmiznutie svojho manžela. Po troch dňoch našla polícia telo štyridsiatnika v rieke a po obhliadke príbuzných skonštatovali, že ide o manžela dotknutej. Následne boli jeho pozostatky spopolnené a pochované.

Tokijská metropolitná polícia sa teraz domnieva, že telo v skutočnosti patrilo inému nezvestnému mužovi, ktorý bol približne rovnako starý a vysoký. Za pochybenie sa ospravedlnila a ubezpečila, že medzičasom spopolnené pozostatky budú vrátené správnej rodine.

Záhadou však ostáva, kde počas tej doby nezvestný muž bol, čo robil a prečo nekontaktoval nikoho z príbuzných.

 

Zdroj: teraz.sk

Foto: pixabay.com

Nahrávam...

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií