fbpx
Trúchliacej vdove rok po pohrebe zaklopal nebohý manžel na dvere! Zázrak?

Trúchliacej vdove rok po pohrebe zaklopal nebohý manžel na dvere! Zázrak?

Šokovaná manželka, neveriaca vlastným očiam, prišla na policajnú stanicu a oznámila, že muž, ktorého pred rokom pochovala, sa jej vrátil domov. Polícia nakoniec uznala svoje pochybenie a priznala, že telo, nájdené v júni 2017 v rieke, si s niekým zamenili. Kto bol teda ten, koho pochovali?

Japonskou metropolou – Tokiom, otriasol poriadny škandál. Smútiaca vdova prišla rok po pohrebe svojho nebohého manžela na policajnú stanicu a oznámila im, že muža má doma. Vyšetrovanie sa teda znovu otvorilo.

V júni minulého roku nahlásila spomínaná žena zmiznutie svojho manžela. Po troch dňoch našla polícia telo štyridsiatnika v rieke a po obhliadke príbuzných skonštatovali, že ide o manžela dotknutej. Následne boli jeho pozostatky spopolnené a pochované.

Tokijská metropolitná polícia sa teraz domnieva, že telo v skutočnosti patrilo inému nezvestnému mužovi, ktorý bol približne rovnako starý a vysoký. Za pochybenie sa ospravedlnila a ubezpečila, že medzičasom spopolnené pozostatky budú vrátené správnej rodine.

Záhadou však ostáva, kde počas tej doby nezvestný muž bol, čo robil a prečo nekontaktoval nikoho z príbuzných.

 

Zdroj: teraz.sk

Foto: pixabay.com

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)