fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trumpovi visí v Bielom dome bizarný obraz. Musíte si ho pozrieť na vlastné oči

Máte tip? napíšte nám mailom

Naposledy to bol toaletný papier na topánke amerického štátnika. Tento trapas ale vystriedal ďalší. Niekedy máme pocit, že Trump to robí naschvál, aby médiá neriešili dôležitejšie veci týkajúce sa americkej hlavy štátu.

Počas televízneho rozhovoru americkej novinárky Leslie Stahl pre televíziu CBS sa naskytol divákom naozaj zaujímavý pohľad. Okrem toho, že publikum malo opäť možnosť počuť Trumpov názor na globálne otepľovanie a to, že jeho zhoršovanie nie je spôsobené ľuďmi, mali diváci možnosť vidieť aj vnútro Bieleho domu. Časť rozhovoru bola totiž nakrúcaná počas prehliadky.

Celý internet zostal v pomykove po tom, ako sa americký prezident prešiel okolo obrazu svojej podobizne. Okrem oproti realite pochudnutého Trumpa sú na ňom vyobrazení aj ďalší štátnici ako Ronald Reagan a Richard Nixon. Obraz sa volá Republikánsky klub a autorom je maliar Andy Thomas.

trump, republikáni
Zdroj: YouTube

Niektorí maľbu prirovnali k známemu obrazu psov hrajúcich poker.

Iní kritizovali samotného maliara. Ani liberálni prezidenti nevyzerajú o nič lepšie.

Zdroj: Andy Thomas

Ďalší používatelia internetu zasa dokreslili k Trumpovi známych diktátorov.

Prečítajte si tiež:
POZOR! Rakúsko od soboty zavádza kontroly na hraniciach
Zdroj: Twitter/JCESQ
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií