fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nevera v ríši zvierat: Takto to dopadlo, keď tučniak zistil, že ho jeho polovička podvádza

Máte tip? napíšte nám mailom

Keď tučniak uvidel svojho soka, neváhal a začala poriadna bitka.

O tučniakoch sa vraví, že ak si vyberú partnera, zvyknú s ním prežiť celý život. Výnimkou je však samička, ktorú jej “manžel” nachytal s iným. Keď ich spolu videl, dostal záchvat hnevu a na svojho soka neváhal zaútočiť. A aj keď krídla, ktoré tieto zvieratá majú nie sú použiteľné k lietaniu, ukázalo sa, že sa dajú veľmi efektívne využiť v boji.

snimka

Po bitke sa tučniak – milenec rozhodol odísť a to i so svojou láskou. To sa ale samčekovi – manželovi nepáčilo a rozhodol sa ísť za nimi a tak sa začalo druhé kolo poriadne drsného súboja. V tomto kole si rivali nič nedarovali a okrem krídel neváhali na svojho soka útočiť i zobákom a tak šlo o poriadne krvavý súboj.

Po skončení celého súboja nevernica i tak odišla s milencom a tak chudák tučniak – paroháč ostal sám, krvavý a navyše so zlomeným srdcom. Pohľad naňho je skutočne smutný.

 

A aby sme nezabudli, vedel si o tom, že TUČNIAK MÁ KOLENÁ?!

 

Prečítajte si tiež:
Zabudnite na prázdne betónové schody. V Poľsku ich ozvláštnili trendy kreslá!

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií