fbpx
Vodiči pozor! Tunel Bôrik a úsek D1 pod Tatrami bude uzavretý! Ako dlho uzávierka potrvá?

Vodiči pozor! Tunel Bôrik a úsek D1 pod Tatrami bude uzavretý! Ako dlho uzávierka potrvá?

Úsek D1 pod Tatrami bude uzatvorený spolu s tunelom Bôrik.

Polícia informovala o tom, že časť diaľnice D1 bude uzavretá. Konkrétne pôjde o úsek Mengusovce – Jánovce vrátane tunela Bôrik. Daniel Džobanik, prešovský krajský policajný hovorca, uviedol, že obmedzenie potrvá od pondelka 9. júla od 22:00 do štvrtka 12. júla do 6:00. Dôvod, uzavretia je realizácia nestavebnej údržby a zároveň technologické práce na tuneli.

Zdroj: Wikipedia

“Obchádzková trasa povedie od diaľničnej križovatky Mengusovce po ceste I/18 cez mesto Svit na križovatku Poprad – Západ,” informoval Džobanik.

 

 

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/715642/cast-dialnice-d1-pod-tatrami-vratane-tunela-borik-uzavru-kolko-obmedzenie-potrva/

Foto: https://sk.wikipedia.org/wiki/S%C3%BAbor:D1_pri_Siladiciach.jpg

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Aj malé Slovensko skrýva veľké krásy. Video vás presvedčí poďakovať za ne...
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.