fbpx
Túžite po plochom brušku? Týchto 9 potravín potom nejedzte!

Túžite po plochom brušku? Týchto 9 potravín potom nejedzte!

Každý chce mať krásne ploché brucho, avšak, získať ho je poriadne ťažké. Niekedy dokonca nepomáha ani cvičenie, pretože zbaviť sa brušného tuku je veľmi ťažké. Pozrieme sa na potraviny, ktoré nám zabraňujú mať ploché brucho.

1. Alkoholické nápoje

Mali by sme sa vyhnúť alkoholickým nápojom, pretože niektoré z nich obsahujú veľké množstvo kalórií, to však nie je hlavný problém. Konzumácia alkoholu zvyšuje chuť do jedla, a preto bez ohľadu na to, ako plní sme, ak si dáme niekoľko pív, zvyčajne to skončí pri nejakej pizzy, kebabe či bagete. Zároveň platí, že pri pití alkoholu sa odporúča aj veľa jesť, aby sme sa neopili.

2. Nealkoholické sladené nápoje

Možno to počujeme zo všetkých strán, že sladené nealko nápoje nie sú pre nás vhodné, ale kto by sa vzdal chutnej kofoly či coca-coly, spriteu či viney? Je to stále ťažšie, ale ak sa naozaj chceme zbaviť brušného tuku, mali by sme sa ich čím skôr vzdať. Dokonca, aj nízkokalorické nápoje stimulujú naše telo k získaniu tuku.

3. Žuvačky

Nemali by sme si kupovať žuvačky, pretože pri žuvaní prijíma mozog a žalúdok signál, ktorý ich pripravuje na prichádzajúce jedlo. Guma spúšťa nadprodukciu žalúdočných štiav a výsledkom je pocit hladu.

8257260-mujer-joven-pasandolo-bien-con-un-chicle_1149-848-1481821205-650-0439a7e539-1482481937

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Toto je 12 chýb pri varení, ktoré pokazia i ten najlepší recept
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)