Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tvoje pery o tebe prezrádzajú viac, ako si myslíš. Zisti, ako si na tom

Možno budete prekvapení, ale vedci a fyziognomisti považujú pery za jednu z dôležitých častí ľudského tela, vďaka ktorej vieme určite charakter človeka. Prostredníctvom nich totiž vyjadrujeme verbálne naše myšlienky a zároveň odhaľujeme niečo z našej povahy. Aj preto sme sa rozhodli pozrieť sa bližšie na jednotlivé tvary ľudských pier, vďaka ktorým budeme vedieť lepšie identifikovať osobnosť jednotlivca.

Pokračovanie pod reklamou

Horná pera s ostrým zakončením

14012010-22222-1491980864-650-05af5aaeaa-1492436002

Takýto druh pier je typický pre ľudí veľmi kreatívnych. Častokrát môžeme ľudí s takýmito perami stretávať v rolách hudobníkov a umelcov. Majú vynikajúce schopnosti pamätať si mená a tvár ľudí. Okrem toho sú veľmi spoločenskí a udržujú kontakt s ostatnými ľuďmi. V práci dosahujú výborné výsledky a často sa usilujú o sebavyjadrenie.

Pokračovanie pod reklamou

Veľmi tenká horná pera

a-very-thin-upper-lip

Vodcovskými kvalitami oplývajú ľudia s tenkou hornou perou. Ide o osobnosti, ktoré vedia druhých ľahko presvedčiť, vedia si ich získať na svoju stranu. Okrem toho je ich život úzko spojený s úspechom, ktorý bezpochyby stále dosiahnú. Sú to ľudia, v ktorých žije samotná energia života, avšak, problém môžu mať s nadväzovaním romantických vzťahov, pretože vždy chcú byť niekto a nie s niekym.

Horná pera so zaobleným zakončením

an-upper-lip-with-a-rounded-philtrum

Ak máte takéto pery, tak vedzte, že ste človekom s veľkým srdcom. Vždy si nájdete čas pomôcť druhým, pretože vaším životným poslaním je práve starať sa o svet okolo seba. Ste veľmi súcitní, citliví, milí a vie vás rozrušiť akákoľvek nešťastná udalosť.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií