fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tvoje pery o tebe prezrádzajú viac, ako si myslíš. Zisti, ako si na tom

Možno budete prekvapení, ale vedci a fyziognomisti považujú pery za jednu z dôležitých častí ľudského tela, vďaka ktorej vieme určite charakter človeka. Prostredníctvom nich totiž vyjadrujeme verbálne naše myšlienky a zároveň odhaľujeme niečo z našej povahy. Aj preto sme sa rozhodli pozrieť sa bližšie na jednotlivé tvary ľudských pier, vďaka ktorým budeme vedieť lepšie identifikovať osobnosť jednotlivca.

Horná pera bez zakončenia

an-upper-lip-without-a-philtrum

Takíto ľudia sú veľmi zodpovední a spoľahliví. Nepoznajú odpoveď, že sa niečo nedá, že sa niečo nestihne, pretože práve oni vynaložia všetko na to, aby zvládli. Aj kvôli tomu si ich priatelia a blízky vážia, pretože vedia, že sa na nich môžu spoľahnúť v každej chvíli.

Veľké nafúknuté pery

large-puffy-lips

Ľudia s takýmito perami sú veľmi starostliví. Už v detstve strávili veľa času starostlivosťou napríklad o súrodenca či malé zvieratko. Ide o ľudí, ktorí majú silný materinský inštinkt s túžbou chrániť ostatných. V akejkoľvek stresujúcej situácií myslia najprv na druhých a až tak na seba. Sú všeobecne veľmi dobrými rodičmi.

Obyčajné pery

ordinary-lips

Obyčajný typ pier vystihuje ľudí, ktorí majú vyvážený a bežný prístup k riešeniu úloh, ktoré sú pred ne postavené. Ide o ľudí so silnou schopnosťou počúvať druhých, pričom vedia na jednej strane ľahko kritizovať druhých, ale zároveň ich vedia aj rešpektovať.

Malé nafúknuté pery

small-puffy-lips

Nafúknuté pery sú symbolické pre koketných ľudí. Ich hlavnou prioritou je cítiť sa dobre. Aj keď na prvý pohľad vyzerajú tieto osoby ako sebecké, nie je to tak. Sú to citliví a oddaní priatelia, ktorí prichádzajú na pomoc vtedy, keď ich o to druhí upozorní. Zaujímavosťou je, že nikdy nedávajú svoje záujmy nad záujmy ostatných, ale zároveň nikdy nedopustia, aby si ublížili…

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

Nahrávam...

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií