fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tvoje pery o tebe prezrádzajú viac, ako si myslíš. Zisti, ako si na tom

Možno budete prekvapení, ale vedci a fyziognomisti považujú pery za jednu z dôležitých častí ľudského tela, vďaka ktorej vieme určite charakter človeka. Prostredníctvom nich totiž vyjadrujeme verbálne naše myšlienky a zároveň odhaľujeme niečo z našej povahy. Aj preto sme sa rozhodli pozrieť sa bližšie na jednotlivé tvary ľudských pier, vďaka ktorým budeme vedieť lepšie identifikovať osobnosť jednotlivca.

Spodná pera je väčšia ako horná

the-lower-lip-is-larger-than-the-upper-one

Tí, ktorí majú spodnú peru väčšiu ako hornú, sa považujú za ľudí, ktorí milujú zábavu. Sú to energickí ľudia, ktorí potrebujú stále nové zážitky a nové dojmy. Sú zvedaví, spoločenskí a otvorení všetkému novému.

Horný okraj pier je väčší ako dolný

the-upper-lip-is-larger-than-the-lower-one

Majitelia týchto pier sú jednoducho dramatickí a ženy by sme mohli prirovnať ku dramatickým kráľovnám. Sú to emociálni ľudia, charizmatickí, milujú život a veľmi radi na seba upozorňujú. Okrem toho majú o sebe vysokú mienku a sú schopní pritiahnuť k sebe ostatných ľudí. V spoločnosti ich môžete spoznať tak, že sú centrom pozornosti, pretože navôkol ľudí zabávajú.

Tenké pery

thin-lips

Tenké pery symbolizujú ľudí, ktorí sú spravidla radi sami. Sú závislí vo veľkej miere od seba a vedia zvládnuť akýkoľvek problém. Okrem toho si vedia užiť akýkoľvek deň osamote a spoločnosť nepotrebujú ani na dovolenke. Aj napriek ich láske k samote sa títo ľudia cítia dobre aj v spoločnosti ľudí. Vedia s nimi rýchlo nájsť spoločný jazyk.

Zdroj: brightside.me

Nahrávam...

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií