fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TWiiNS ohlásili koniec: Je dôvodom očakávaný potomok s Lobotkom?

Máte tip? napíšte nám mailom

Jedným z dôvodov tejto zmeny je aj vzťah Daniely s futbalistom Stanom Lobotkom, čaká TWiiNS dieťa s Lobotkom?

Najznámejšie slovenské dvojičky si pre svojich fanúšikov opäť pripravili novinku. Tentokrát to ale nie je žiadna nová pieseň so zahraničným interpretom. Sestry Veronika a Daniela Nízlové sa rozhodli, že už spolu nebudú spievať a ich životy sa budú uberať iným smerom. 

Čaká s Lobotkom dieťa?

Možným dôvodom môže byť aj vzťah jednej zo sestier. Daniela Nízlová (33) totižto randí so slovenským futbalistom Stanom Lobotkom (24). A keďže mladý futbalista momentálne žije a pôsobí v španielskom Vigu, dlhovláska sa rozhodla, že spoločný čas s ním bude tráviť tam.

„Náš vzťah sme už posunuli na takú vyššiu úroveň, takže budem už teraz skôr tam žiť,” potvrdila pre portál Topky.sk Daniela Nízlová. Bulvárny portál dokonca nedávno informovali aj o jej údajnom tehotenstve. Daniela však očakávajúci prírastok v rodine nepotvrdila.https://www.instagram.com/p/B1Wbs7_pJEP/

Ako sa však hovorí, keď niečo končí, niečo nové vždy začína. „Po 23 rokoch som sa rozhodla, že budem spievať sama,” prezradila svoje plány pre Topky.sk sestra Veronika. Prezradila aj to, že strach, že bude stáť na pódiu sama a koncertovať bez svojej sestry vraj nemá. 

Prečítajte si tiež:
Pouličný hudobník spieval známy hit. V tom si k nemu prišiel zaspievať aj Steven Tyler!

Spolu 23 rokov

Počas svojej 23 ročnej kariéry sa stali muzikálovými herečkami, ba dokonca si skúsili aj moderovanie. Ich úspech odštartoval rok 1996, keď vyhrali spevácku súťaž Hviezdička. O dva roky neskôr začali moderovať televíznu reláciu Detský kľúč. V roku 2000 vydali svoj prvý album a začali si získavať svojich prvých fanúšikov.

Ich úspech sa však netýkal len slovenských fanúšikov. Dvojičkám sa podarilo dostať aj do sveta, kde spolupracovali so známymi interpretmi ako Snoop Dogg či Florida. Dvojičky nezmizli ani z televíznych obrazoviek a pravidelne sa objavovali aj v známej relácii Chart Show.

Na začiatku augusta zverejnili novú pieseň. Skladba Que Me Gusta vyšla v gréckom vydavateľstve Panik Records. Autormi skladby sú Michael James Down a Will Taylor z Veľkej Británie. To či táto pieseň bude zároveň aj ich labuťou piesňou sa dozvieme časom.

 

Zdroj: Topky.sk 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií