Týchto 10 tajomstiev musíš poznať predtým, ako vkročíš do lietadla

Týchto 10 tajomstiev musíš poznať predtým, ako vkročíš do lietadla

Let lietadlom môže byť pre niektorých poriadnou výzvou. Ak si odmyslíte, že môžete prežiť nemilú skúsenosť spôsobenú turbulenciami alebo nepríjemným pristávaním, tak tu máte stále viacero nástrah, ktoré vás môžu potrápiť.


Dnes sme sa pozornejšie pozreli na čistotu v lietadle, sedenie a rôzne ďalšie nástrahy, ktoré vám môžu znepríjemniť váš let. Nezabudnite to zdieľať, aby sa o tom dozvedeli aj vaši priatelia.

1. Zabudni na kávu alebo čaj v lietadle

Voda na palube, ktorá sa používa na výrobu týchto horúcich nápojov, môže byť plná baktérií. Aj preto zvoľte radšej šálku kávy alebo čaju pred nástupom do lietadla.  screen-shot-2016-09-19-at-11-17-55-am-850x852

2. Bublinky rozhodne nepite

Dodržiavanie pitného režimu je jednou z dôležitých vecí, ktorú by ste mali robiť v lietadle, aby ste nezostali dehydratovaní. Neodporúča sa však piť minerálku, pretože zmena tlaku môže spôsobiť, že vám z bubliniek bude zle.

3. Nikdy si nepúšťajte hudbu, ak nemáte slúchadlá

V prípade, že si zabudnete slúchadla, nikdy nehrajte hry alebo nepočúvajte hudbu. Je to totiž veľmi rušivé pre ostatných cestujúcich. Radšej siahnite po knihe.

4. Nesedávajte po celú dobu letu pri okne

Aj napriek tomu, že sedadlo pri okne poskytuje najlepší výhľad, má aj svoje negatíva. Tým najväčším je skutočnosť, že sa z tohto miesta oveľa ťažšie vstáva, a tak sa môže stať, že vám krv v nohách nebude dobre cirkulovať, čo môže spôsobiť krvné zrazeniny. Aj preto sa odporúča veľa chodiť.

airplane5-850x644

5. Vrecko na sedadle je v podstate kôš

Ak ste si niekedy odkladali svoje knihy alebo nápoje do „vrecka“ umiestneného v sedadle spolujazdca pred vami, tak to už viackrát nerobte. Toto miesto je plné choroboplodných zárodkov.

6. Prines si vlastný vankúš

Pre pohodlnejšiu cestu si nezabudnite so sebou doniesť svoj vankúš. Predsa len by ste nechceli dostať vankúš, ktorý pred vami niekto mal a na ktorom sa môžu nachádzať odumreté kožné bunky niekoho iného…

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Chceš dlhší a zdravší život? Tu je pár tipov, ktoré ti pomôžu!

Pokračovanie na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*