fbpx
Týchto 11 známych celebrít bolo obeťami znásilnení. Budete prekvapení, kto všetko si prešiel týmito nepríjemnými skúsenosťami

Týchto 11 známych celebrít bolo obeťami znásilnení. Budete prekvapení, kto všetko si prešiel týmito nepríjemnými skúsenosťami

Často sa hovorí, že známe osobnosti a svetové celebrity si žijú dokonalé životy. No nie vždy je to pravda, tak ako iní, aj oni sú ľudia, ktorým sa dejú nepríjemné veci. Vedeli ste o tom, že tieto známe celebrity boli obeťami znásilnení?

 Jane Fonda

Americká herečka Jane Fonda v jednom z rozhovorov priznala, že v detstve bola viackrát znásilnená.

Oprah Winfrey

Známa americká moderátorka Oprah Winfrey bola znásilnená, keď mala len deväť rokov. Dnes sa o tom nebojí hovoriť nahlas, aby tak pomohla a ukázala aj iným obetiam nebáť sa prehovoriť.

Ashley Judd

Herečka Ashley Judd sa tiež netají tým, že v minulosti bola obeťou sexuálneho zneužívania.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tieto hollywoodské hviezdy možno vidieť aj vo filmoch pre dospelých
Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."