fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Presláviť sa dá rôzne, no týchto 6 ľudí preslávila ich bizarná smrť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Je veľa ľudí, ktorí túžia po sláve. Ale asi by nechceli, aby ich preslávila smrť. A navyše takáto …

Kenneth Pinyan

Tento chlapík zomrel po tom, ako mu kôň pretrhol konečník. Áno, čítaš dobre! A už asi aj tušíš, ako k tomu došlo (i keď by si to radšej nevedel…). Kenneth Pinyan sa rozhodol, že vyskúša análny sex s koňom a tento zvrátený akt natáčal na kameru Kennethov kamarát. Celá táto „zábavka“ však viedla k smrti, pretože Kenneth skončil s pretrhnutým črevom. Nečudo, veď konský penis je poriadna šupa… Veď sleduj.

Ako prvý o tom vtedy informoval The Seattle Times a šlo o ich najčítanejší článok roku. Mimochodom, celá táto udalosť viedla k oficiálnemu zákazu sexu so zvieraťom v štáte Washington.

Kenji Urada

Kenji Urada, japonský inžinier, sa stal inšpiráciou pre Jamesa Camerona pri vymýšľaní prvého dielu Terminátora.

Udalosť sa stala v roku už 1981. Kenjiho usmrtil pokazený robot, ktorého rozbitá paža zhodila inžiniera do lisu. Stalo sa to v továrni Kawasaki.

Frank Hayes

kôň

Frank bol džokej, ktorý v priebehu svojho prvého závodu dostal infarkt. Počas samotného preteku si nik nevšimol, že džokej už nie je medzi živými. Stalo sa to až keď mu šiel v cieli majiteľ koňa zablahoželať k prvému miestu. Táto udalosť sa odohrala v roku 1923.

Prečítajte si tiež:
Voľby v Amerike fascinujú svet svojou zložitosťou. Náročná cesta kandidátov sa v utorok skončí. Takto prebiehajú voľby v USA!

Pokračovanie na ďalšej strane

Jorgen Brandes

Tento chlap trpel samotou a depresiami až nakoniec našiel originálne a v podstate i účinné riešenie, ako to skončiť – rozhodol sa, že sa nechá dobrovoľne zjesť!

Jorgen pôvodne premýšľal, že spácha samovraždu, ale potom sa rozhodol, že svoj odchod z tohto sveta chce epickejší. Preto reagoval na inzerát Armina Meiwesa, Nemca, ktorý hľadal niekoho, kto by sa nechal dobrovoľne zabiť a následne zjesť. Muži sa stretli a Jorgen spísal dohodu o tom, že to robí skutočne dobrovoľne. Armin mu následne odrezal penis, ktorý zjedli obaja. Potom Jorgena dobodal a zjedol ďalšie časti jeho tela. V roku 2003 sa to ale prevalilo a šlo o najbizarnejší prípad roku. Armin dostal doživotie a vo väzení sa stal vegetariánom.

Nemenovaná milovníčka psov

Meno tejto milovníčky psov z Írska nikdy nebolo zverejnené, no je viac než isté, že jej láska k psovi bola fakt veľká. V roku 2008 zomrela na to, že mala sex so svojím štvornohým miláčikom. Presný dôvod jej smrti známy nie je, no špekuluje sa, že šlo o alergiu na psie spermie. Ak je to pravda, tak buďme radi, že o tejto alergii nevedela. Bolo by veľmi divné, keby niekto o takejto alergii vedel…

Prečítajte si tiež:
Táto fotka rozhádala celý svet? Je na fotke modelka alebo bábika? Odpoveď vás možno prekvapí

Uroko Onoja

Tak tento podnikateľ z Nigérie je, teda vlastne bol, skutočný borec! Dôvod jeho smrti je to, že sa usúložil k smrti.

černošky

Nebolo to však až tak ružové, akoby sa mohlo zdať. Po tom, ako bol nachytaný pri súloži so svojou najmladšou manželkou, zvyšných päť manželiek sa rozhodlo, že Uroko by si mal splniť manželské povinnosti i s nimi. Chceli proste len spravodlivosť… a tiež si užiť. A chudáka chlapa k tomu prinútili nožmi! Uroko sa tak z donútenia vyspal so štyrmi manželkami, keď sa chystal na poslednú, zomrel. Chudinka… Musela sa cítiť ukrivdená ešte viac.

Zdroj: jenpromuze.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií