fbpx
Týchto 8 ľudí má skutočné superschopnosti. Ktorú z nich by ste chceli vy?

Týchto 8 ľudí má skutočné superschopnosti. Ktorú z nich by ste chceli vy?

Ľudí so superschopnosťami poznáme väčšinou len z nejakých sci-fi filmov, seriálov či ako hlavné postavy komiksových príbehov. No na svete naozaj žijú ľudia, ktorí sa narodili s nezvyčajnými darom. Ktorú z ich super schopností by ste chceli mať vy?

 #1

Olivia Farnsworth nikdy necíti bolesť. Narodila sa totiž s diagnózou delécia chromozómu 6, ktorý má za následok to, že dievča necíti žiadnu bolesť, a tým pádom ani žiaden pocit nebezpečenstva. Čo poviete na tento neuveriteľný dar?

Zdroj: listverse.com

#2

Jill Price má dokonalú pamäť. Už viackrát ju skúšali dostať otázkami z jej minulosti, no ona zakaždým odpovie presne, čo sa stalo v jej živote, a dokáže si dokonale spomenúť aj na dátum, čas a každý malý detail všetkého, čo zažila. Jej myseľ je ako nekonečný videorekordér, ktorý dokáže prehrať každú chvíľu z jej minulosti.

Zdroj: listverse.com

#3

V roku 1994 bol človek známy iba ako “John”súčasťou hroznej autonehody. Všetky okolnosti nasvedčovali tomu, že tento muž autonehodu neprežije, no stal sa zázrak. John nemal totiž žiadnu zlomenú kosť v celom tele. Keď to lekári začali skúmať, zistili, že nikto v jeho rodine nemal počas svojom života zlomené kosti.

Zdroj: listverse.com

#4

Väčšina ľudí má v očiach tri typy kužeľov, ktoré im umožňujú vidieť spektrum siedmich miliónov farieb. Ostatné milióny farieb vonku vo vesmíre sú nepostrehnuteľné, okrem niekoľkých zvierat a jednej ženy, ktorá je známa iba kódovým menom “cDa29”. Táto žena môže vidieť až 100 miliónov farieb.

Zdroj: listverse.com

#5

Garry Turner je skutočným pánom „Mr. Fantastic“. Narodil sa s Ehlers-Danlosovým syndrómom. Ide o stav, ktorý mu umožňuje to, že je koža môže byť napnutá ako gumička.

Zdroj: listverse.com

#6

Steve Crohn má nevysvetliteľnú genetickú mutáciu. POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Pamätáte si ešte na obdobie bez mobilov? Na toto všetko sa kvôli nim zabudlo
Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."