Týchto 8 ľudí má skutočné superschopnosti. Ktorú z nich by ste chceli vy?

Týchto 8 ľudí má skutočné superschopnosti. Ktorú z nich by ste chceli vy?

Ľudí so superschopnosťami poznáme väčšinou len z nejakých sci-fi filmov, seriálov či ako hlavné postavy komiksových príbehov. No na svete naozaj žijú ľudia, ktorí sa narodili s nezvyčajnými darom. Ktorú z ich super schopností by ste chceli mať vy?


 #1

Olivia Farnsworth nikdy necíti bolesť. Narodila sa totiž s diagnózou delécia chromozómu 6, ktorý má za následok to, že dievča necíti žiadnu bolesť, a tým pádom ani žiaden pocit nebezpečenstva. Čo poviete na tento neuveriteľný dar?

Zdroj: listverse.com

#2

Jill Price má dokonalú pamäť. Už viackrát ju skúšali dostať otázkami z jej minulosti, no ona zakaždým odpovie presne, čo sa stalo v jej živote, a dokáže si dokonale spomenúť aj na dátum, čas a každý malý detail všetkého, čo zažila. Jej myseľ je ako nekonečný videorekordér, ktorý dokáže prehrať každú chvíľu z jej minulosti.

Zdroj: listverse.com

#3

V roku 1994 bol človek známy iba ako “John”súčasťou hroznej autonehody. Všetky okolnosti nasvedčovali tomu, že tento muž autonehodu neprežije, no stal sa zázrak. John nemal totiž žiadnu zlomenú kosť v celom tele. Keď to lekári začali skúmať, zistili, že nikto v jeho rodine nemal počas svojom života zlomené kosti.

Zdroj: listverse.com

#4

Väčšina ľudí má v očiach tri typy kužeľov, ktoré im umožňujú vidieť spektrum siedmich miliónov farieb. Ostatné milióny farieb vonku vo vesmíre sú nepostrehnuteľné, okrem niekoľkých zvierat a jednej ženy, ktorá je známa iba kódovým menom “cDa29”. Táto žena môže vidieť až 100 miliónov farieb.

Zdroj: listverse.com

#5

Garry Turner je skutočným pánom „Mr. Fantastic“. Narodil sa s Ehlers-Danlosovým syndrómom. Ide o stav, ktorý mu umožňuje to, že je koža môže byť napnutá ako gumička.

Zdroj: listverse.com

#6

Steve Crohn má nevysvetliteľnú genetickú mutáciu. POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Pozrite sa, ako sa dajú jazvy premeniť na neuveriteľné umenie. Wau!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*