fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Týchto 9 filmov by si si mala pozrieť po akomkoľvek rozchode

Po rozchode sa zrejme každá z nás utápa v žiali a nevie si predstaviť život bez svojho ex. Je to celkom normálne. Čo by si však skutočne mala spraviť, je objednať si kopec nezdravého jedla a pozrieť si čo najviac dobrých filmov.

Môžeš si vybrať dve skupiny filmov – buď si pozrieš romantický film, pri ktorom vyplačeš toľko, čo inak nie za celý rok, alebo si môžeš vybrať filmy, pri ktorých si povieš – Sakra, ja ho do života naozaj nepotrebujem. Tu je 9 takýchto filmov.

6. Úsmev Mony Lízy

Je rok 1950 a učiteľka, ktorú si zahrala Julia Roberts, sa snaží viesť dievčatá v škole k tomu, že život prináša viac, ako je len manželstvo. Je to dobré pripomenutie si toho, že život nie je len o vzťahoch. Prečo sa nezamerať na seba a svoju kariéru?

7. Magic Mike

Zrejme netreba uvádzať dôvod, prečo by si si mala pozrieť film Magic Mike. Pozeraj ho stále dookola, stojí za to.

8. Základný inštinkt

Sexy Sharon Stone zvádza mužov rad radom a potom ich…. jednoducho zabije. Ak toto neposilní a nezlepší tvoje zlomené srdce, tak už asi nič.

9. Vreskot

Si naštvaná, že ťa opustil? Nebuď, možno to bol psycho vrah a toho v živote naozaj nechceš. Horor je skvelý spôsob, ako sa dostaneš zo svojej vlastnej hlavy. Záblesk adrenalínu môže byť presne to, čo potrebuješ.

Ktorý z týchto filmov ťa zaujal najviac? Napíš nám 😉

Titulná foto: Pixabay
Zdroj: elitedaily.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"