fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Typické frázy, ktoré povieme pri sexe a pokazia atmosféru

Napriek tomu, že sex je u väčšiny ľudí tabu, my ho celkom radi rozoberáme. Poznáte tie chvíle, keď sa odovzdávate s partnerom jeden druhému, všetko vyzerá priam dokonale, až kým jeden z vás neotvorí ústa s niečim ako:

Máte tip? napíšte nám mailom

Už si tam? 

Dámy, verte mi, toto nechce počuť naozaj žiadny muž. Že mu sebavedomie spadlo po tejto otázke kamsi do nohavíc by nebolo asi správne prirovnanie. V skutočnosti je hlboko pod čiernou zemou. Ak ste si nie celkom isté, skúste túto chvíľu premlčať a jednoducho si počkať. Časom určite tomu prídete na koreň. Teda, že zistíte pravdu.

Berieš tabletky?

Takéto veci by si mali dvaja ľudia ujasniť ešte pred tým, ako k samotnému sexu príde. Rozumieme, nie vždy to situácia dovoľuje a niekedy je to spontánna akcia, no pýtať sa to počas aktu nie je práve najromantickejším gestom. 

Takže spolu chodíme? 

Ak váš vzťah nie je definovaný, hoci by ste chceli, aby bol, ani na uzavretie dohody o chodení toto nie je ideálna chvíľa. Chápeme, hormóny šťastia, eufória a vzrušenie vedia nami zakývať, avšak radšej si kusnite trikrát do jazyka ako to riešiť počas sexu. Ak sú pre vás intímnosti ohraničené len pre partnera a nie vzťahovo nedefinovaného jedinca, radšej sa do toho nepúšťajte.

Prečítajte si tiež:
Prečo je lepší vzťah so starším mužom než s rovesníkom - 10 dôvodov

Takto si urobíme bábätko…

Pozor, toto nemusí byť vždy asexuálna fráza, ktorá vaše vzrušenie automaticky musí posunúť na bod mrazu. Zaklincovať však môže vtedy, ak spolu chodíte mesiac, prípadne ak ste tému dieťaťa ešte nepreberali. Na slovo “bábätko” pri sexe sú citliví najmä muži, takže ak nechcete zažiť okamžitú “derekciu”, ovládajte svoje emócie a spoločné dieťa zatiaľ do svojich hecujúcich fráz v posteli nezahŕňajte.

Typické frázy, ktoré hovoríme pri sexe a pokazia atmosféru
Zdroj: pexels.com

Daj mi ruku sem, Peter to robil takto…

Vážne?! Spomenúť v posteli bývalého?! Napriek tomu, že niektorí ľudia sú voči žiarlivosti imúnni, väčšina nie. Ak je daná chvíľa iba vaša, netreba pripomínať tie, ktoré ste mali s niekym iným. A už vôbec nie to, ako prebiehali.

Už si?

Preboha, stopuješ mi to alebo čo?! Hoci to tak niekedy nevyzerá, sex naozaj nie je súťaž a dosiahnutie orgazmu nie je beh na krátke vzdialenosti. Položením tejto otázky vzbudíte u svojej polovičky dojem, že by ho mala dovŕšiť čo najrýchlejšie a to jej na uvoľnení rozhodne nepridá.

Prečítajte si tiež:
Tak sme sa dočkali! Je tu antikoncepcia pre mužov
Zdroj: pixabay.com
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií