fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tipy a triky pre všetky nevesty: Pri plánovaní svadby nezabudnite na TOTO!

Máte tip? napíšte nám mailom

Svadobná sezóna je v plnom prúde a my vám prinášame tipy a triky, ako zorganizovať tú najlepšiu svadbu. Na čo všetko pri nej musíte myslieť?

1. Svadobné Candy Bary

Čoraz módnejším prvkom každej svadby sa stáva candy bar, inak nazývaný aj sladký stolík. Je to dekoračný a praktický prvok, kde si každý príde na svoje a uspokojí svoje chuťové poháriky. V podstate ide o pekný ozdobený stôl, kde okrem obľúbených koláčikov, tortičiek a cheesecakeov nájdete aj iné sladkosti, ako napríklad lízatká, cukríky či nugátové srdiečka. Ak vás candy bar oslovil, pozrite si zoznam firiem, ktoré robia tie najlepšie candy bary na Slovensku.

2. Miesto svadobnej hostiny

Stále ho nemáte vybraté? To je úplne v poriadku. V tomto článku sme pre vás vytvorili zoznam najkrajších miest, kaštieľov a hotelov, kde môžete svoju svadobnú hostinu uskutočniť. Zhodnotili sme prostredie, vybavenie, personál, prítomnosť kostola alebo kaplnky a iné dôležité veci, ktoré budete počas hostiny potrebovať. Či už túžite po svadbe v interiéri, alebo v exteriéri, tu si určite vyberiete a inšpirujete sa.

Prečítajte si tiež:
Facebook prináša farebné komentáre. Ďalšia otravná vec?
svadby
zdroj: unsplash.com

3. Svadobný fotograf

Je dôležité, aby vás oslovila nielen tvorba a jeho portfólio, ale aj jeho osobnosť. So svadobným fotografom si musíte sadnúť a dobre rozumieť. Musí byť schopný zachytiť nepredvídateľné momenty, ktoré sa v živote človeka udejú len raz. Mal by mať prax, profesionálny a priateľský prístup a zároveň aj vášeň pre fotografiu. Nezabúdajte na to, že práve on vytvára fotografie, na ktoré sa budete pozerať po zvyšok života.

4. Svadobné tradície

Naše svadby sú plné nádherných tradícií, ktoré poznali už naše prastaré mamy. Na každej z nich sa odohrá minimálne jedna z nich, či si to človek uvedomuje, alebo nie. Ak hľadáte inšpiráciu, ktoré z týchto zvykov zakomponovať, ste na správnom mieste. Vybrali sme pre vás tie najkrajšie zvyky a tradície, ktoré sa na slovenských svadbách zaužívali.

svadby
zdroj: unsplash.com

5. Ako a kde ušetriť

Svadby sú čím ďalej, tým drahšie. Výdavky na ňu nás nútia sekať na rozpočte, prípadne nepozvať celú rodinu. Financie sú jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú celé plánovanie svadby od prípitku v nevestinej komnate až po svadobnú hostinu. Ako ušetriť a zároveň mať honosnú svadbu? To všetko sa dozviete v našom článku 10 krokov, ako na svadbe ušetriť.

Prečítajte si tiež:
Láska a dobro sú všade okolo nás! Nasledujúce ilustrácie vás o tom presvedčia
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií