fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Typy ľudí na sociálnej sieti, ktorí nám všetkým lezú na nervy

Máte tip? napíšte nám mailom

Facebook nám všetkým otvoril neobmedzené možnosti toho, ako sa prejaviť. Svoj názor si môže napísať na hocičo každý a buď sa stretne s pochopením alebo nie. Existujú však typy ľudí, ktorí sa na sociálnych sieťach prezentujú veľmi ohraničene. Vykreslili si svoj profil tak, že vždy vieme, čo od nich očakávať. Niekedy vidíme príspevok a ani nemusíme pozrieť vyššie na meno a vieme, odkiaľ vietor fúka. Toto sú najčastejšie prípady, s ktorými sa stretávate určite aj vy. Toto sú typy ľudí na sociálnej sieti, ktorí nám všetkým lezú na nervy.

Mamičky

Pozor, určite nechceme tým povedať, že každá jedna mamička je otravná a že si radi nepozrieme, ako rastie vaša ratolesť. Práve naopak. My však myslíme skupinu “mamičky”, ktoré by to mali mať napísané vo svojom občianskom preukaze. 13 fotiek svojej ratolesti denne so srdiečkami (raz sa jej za to deti iste poďakujú), 25 príspevkov v skupine Modrý koník o tom, či je mrkva od tety Borovskej z tretieho poschodia naozaj bio a siedmy pokus pridania inzerátu do skupiny Bazár pre ženy s kočíkom za 600 eur, ktorý NAOZAJ vyzerá ako nový.

Prečítajte si tiež:
Trapas v priamom prenose! Krava si pochutnala na prsníku mladej reportérky
Zdroj: pexels.com

Motivátor

Dobrý citát nikdy nie je naškodu, no tento samozvaný guru nimi doslova žije. Príspevky zo “Sveta bohatých” zdieľa pravidelne, v profile má napísané, že absolvoval školu života. On je vlk, vy ste ovce. On lev, vy antilopy. On vie, vy nie. Doživotný filozof, vďaka ktorému nemusíte kupovať lístky na žiadnu motivačnú prednášku. Jeho profil vám zabezpečí dennú dávku premotivácie.

Zdroj: svetbohatych.sk

Práve som sa rozišla

Ajajajajáj. Veľmi háklivá téma, no do tejto skupinky, priznajme si, zapadajú zväčša ženy. Ty o jej rozchode ani vedieť nemusíš, dovtípiš sa sám jej sarkastickými obrázkami, pod ktorými sú zväčša podpísané stránky ako Lalala alebo Darkside of Žika. Fotky so sileným úsmevom a drinkom v ruke, kde má na sebe ten najlepší mejkap, aký kedy vykúzlila, tiež pridajú na pocite. Čo už. Živijó!

Zdroj: lalala.sk

Cvičím

Proteíny, glutamíny a aminokyseliny sú ich modlitbou. Fotku musia pridať po každom cvičení, kvapky potu sa ligotajú v svetle zo šatňovej žiarivky, nárast svalovej hmoty je znateľný. Že nič nie je nemožné a že limity sú len v hlave, to už dávno napísali. Že ich to bolí, to už dávno povedali. Že ich uznávaš, to už dávno vedia, no aj tak si to potrebujú každú chvíľu upevňovať. Občas máš pocit, že motiváciou ich cvičenia je práve tá chvíľa, v ktorej pridajú na Facebook ďalšiu motivačnú fotku s citátom. Neber im to, daj im lajk.

Prečítajte si tiež:
HROZNÉ: Na Slovensku bolo za rok 2019 nezvestných 1684 detí. Kam zmizli?
Zdroj: pexels.com

Som všade

Pri tejto skupinke ľudí občas uvažuješ nad tým, či majú vlastne reálnu prácu. Máš pocit, že celé dni nerobia nič iné, len vyhľadávajú fóra a témy, pod ktoré môžu napísať svoj názor. Nie však hocijaký, tento má minimálne 300 slov. Vlastne by to mohla byť pokojne esej do školy na tému “Okomentujem všetko, pretože môj názor spasí svet”.  Lajky sú ich krídla, odporcovia ich živitelia, môžu totiž svoj názor a debatu ďalej rozvíjať.

Zdroj: pexels.com

Zabudli sme ešte na nejaké typy ľudí na sociálnej sieti, ktorí pijú krv? Dajte nám vedieť v komentári! 🙂

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií