fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na predaj je úchvatný súkromný ostrov. Z jeho ceny padnete na zadok

Máte tip? napíšte nám mailom

Súkromný ostrov v blízkosti Austrálie sa predáva za skutočne lukratívnu cenu!

Wade je názov súkromného ostrovu, ktorý sa nachádza len hodinku a pol od mesta Canberra a suma, za ktorú sa predáva je skutočne dychvyrážajúca nielen pre Australčanov, ale pre záujemcov z rôznych kútov sveta. Jeho cena sa totiž pohybuje približne v hodnote polovice domu v Sydney, čo predstavuje momentálne 600 až 650-tisíc dolárov.

Rozloha ostrova je 92 hektárov a ponúka prístup k voľne žijúcim zvieratám, rybárstvu, bushwalkingu, jaskyni a vodnému lyžovaniu. Jeho predajca L. J. Hooker tvrdí, že jeho kúpou nový majiteľ získa nedotknutý ostrovček, ktorý kombinuje súkromie s prístupom k neďalekým kozmopolitným oblastiam. “Kúpou ostrova získate súkromie, ktoré by ste očakávali len v odľahlých častiach sveta, no s výbornými reštauráciami a miestnymi zariadeniami, ktoré sa nachádzajú neďaleko,” uvádza predajca.

Ostrov, ktorý je od Sydney vzdialený 3 a pol hodiny cesty autom sa začal predávať začiatkom apríl a spolumajiteľ ostrova, Nic Salter-Harding, tvrdí, že za ten čas dostali kvantum otázok a ponúk. “Ide o skutočne jedinečnú ponuku, aká prichádza raz za život. Neverím, že niekedy v blízkej budúcnosti nájdete niečo podobné,” dodal.

Prečítajte si tiež:
Kráľovná šokuje: S manželom nezdieľa spáľňu pre tento dôvod

Zábery spomínaného ostrova si môžete pozrieť na videu:

 

 

 

Zdroj: DailyMail, YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií