fbpx
Ukrajinec má neskutočných 346 potomkov! Ide o najpočetnejšiu rodinu sveta?

Ukrajinec má neskutočných 346 potomkov! Ide o najpočetnejšiu rodinu sveta?

87-ročný Ukrajinec si nemá šancu zapamätať mená všetkých svojich potomkov.

Dôchodca Pavel Semenjuk z ukrajinského mesta Dobroslav, ktoré sa nachádza v Odeskej oblasti údajne odjakživa sníval o veľkej rodine. Svoj sen si aj patrične naplnil, má 13 detí, 127 vnúčat, 203 pravnúčat a dokonca aj tri prapravnúčatá. To dokopy činí neskutočných 346 potomkov. Ukrajinec má teda oficiálne najpočetnejšiu rodinu na Ukrajine a zrejme i na celom svete. Či to tak bude i oficiálne, na to si bude musieť počkať, kým to preveria z Guinessovej knihy rekordov.

Zdroj: Facebook/Htin Aung
Zdroj: Facebook/Htin Aung

Ak si niekto z potomkov založí rodinu, ostatní mu postavia dom. Je to zrejme aj preto, že väčšina Pavlových synov, vnukov a pravnukov pracuje v stavebníctve. Dôchodca síce nemá šancu pamätať si mená všetky členov rodiny, no ako sám uviedol, všetci sú šťastní a spokojní. Dokonca sa zvyknú všetci aj stretávať. Najmä ak má niekto okrúhle narodeniny alebo svadbu. Dokonca sa zvyknú všetci aj stretávať. Najmä ak má niekto okrúhle narodeniny alebo svadbu.

Zdroj: Facebook/Htin Aung

 

 

 

Zdroj: http://www.tvnoviny.sk/zaujimavosti/1926770_najvacsia-rodina-na-svete-ukrajinec-ma-neuveritelnych-346-potomkov

Foto: https://www.facebook.com/htin.aung.56/posts/2030072857024370

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dojemný príbeh z festivalu Tomorrowland: Z toho, čo zažila poľská rodina, neudržíš slzy
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.