fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ukrajinec má neskutočných 346 potomkov! Ide o najpočetnejšiu rodinu sveta?

Máte tip? napíšte nám mailom

87-ročný Ukrajinec si nemá šancu zapamätať mená všetkých svojich potomkov.

Dôchodca Pavel Semenjuk z ukrajinského mesta Dobroslav, ktoré sa nachádza v Odeskej oblasti údajne odjakživa sníval o veľkej rodine. Svoj sen si aj patrične naplnil, má 13 detí, 127 vnúčat, 203 pravnúčat a dokonca aj tri prapravnúčatá. To dokopy činí neskutočných 346 potomkov. Ukrajinec má teda oficiálne najpočetnejšiu rodinu na Ukrajine a zrejme i na celom svete. Či to tak bude i oficiálne, na to si bude musieť počkať, kým to preveria z Guinessovej knihy rekordov.

Zdroj: Facebook/Htin Aung
Zdroj: Facebook/Htin Aung

Ak si niekto z potomkov založí rodinu, ostatní mu postavia dom. Je to zrejme aj preto, že väčšina Pavlových synov, vnukov a pravnukov pracuje v stavebníctve. Dôchodca síce nemá šancu pamätať si mená všetky členov rodiny, no ako sám uviedol, všetci sú šťastní a spokojní. Dokonca sa zvyknú všetci aj stretávať. Najmä ak má niekto okrúhle narodeniny alebo svadbu. Dokonca sa zvyknú všetci aj stretávať. Najmä ak má niekto okrúhle narodeniny alebo svadbu.

Zdroj: Facebook/Htin Aung

 

 

 

Zdroj: http://www.tvnoviny.sk/zaujimavosti/1926770_najvacsia-rodina-na-svete-ukrajinec-ma-neuveritelnych-346-potomkov

Foto: https://www.facebook.com/htin.aung.56/posts/2030072857024370

Prečítajte si tiež:
Jednoduché cviky, vďaka ktorým tuk na chrbte a bokoch zmizne
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií