fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ste tehotná a neviete, ako to oznámiť? Urobiť tak môžete vďaka vašim nechtom, zmestí sa na ne aj ultrazvuková snímka vášho dieťatka

Máte tip? napíšte nám mailom

Tehotné ženy vedia, že príprava na rodičovstvo je to najkrajšie obdobie. Celých deväť mesiacov nosia pod srdcom malý zázrak a tešia sa z každého dňa viac ako inokedy.

Poznáme to. Spolu so svojou polovičkou vyberáte postieľku, kočík a pri každom detskom oblečení sa vždy pristavíte, hoci máte už nakúpených vecičiek až-až.

Toto je však už obdobie, kedy je bruško na vás vidieť. Úspešne ste prečkali ťažké prvé mesiace a všetci doma vrátane vašich priateľov a známych sa tešia spolu s vami.

Pamätáte si ešte na to, ako ste vaše tehotenstvo oznámili?

Pre všetky tie, ktorých oznámenie šťastnej správy ešte len čaká a nevedia, ako by to urobili, odborníčka z nechtového štúdia v Japonsku vám k tomu (možno) pomôže. Vyvinula veľmi originálny spôsob, ako to urobiť jednoducho a veľmi reálne. Budete k tomu potrebovať iba tri veci – vaše nechty, šikovnú manikérku a ultrazvukovú snímku vášho bábätka.

Po tom, čo táto šikovná nechtová umelkyňa zverejnila prvý výtvor nechtov s ultrazvukom dieťatka spokojnej zákazníčky na svojom facebookovom profile, netrvalo dlho a musela sa ospravedlniť, že už neprijíma žiadne ďalšie objednávky, pretože má už teraz plno minimálne na týždeň vopred.

S podobnými snímkami sa akoby roztrhlo vrece. Na sociálnej sieti sa takouto formou neváhali so šťastnou správou pochváliť i ďalšie budúce mamičky.

Zdroj: Facebook.com/Sarah Clarke

https://www.instagram.com/p/BulnxmwDsBi/

https://www.instagram.com/p/BmJinUNBrZK/

View this post on Instagram

This manicure has been a long time coming. After three years and numerous fertility treatments, my hubby and I finally conceived in April. On May 30, my heart was broken when I found out my baby was no longer living and growing, and he was taken from me the next day. I lost all inspiration as I struggled with the grief. I learned how to love him and his brief life and move forward with renewed hope. I love you jelly bean, and seeing you on my nails makes me smile ❤️ #miscarriage #pregnancyloss #infertility #pregnancyandinfantlossawarenessmonth #onceamotheralwaysamother #angelbaby #ihaveasoninheaven #ultrasound #sonogram #sonogramnails #ultrasoundnails #nailart #idomyownnails #freehandnailart #nailfie #instanails #suckitjamberry

A post shared by Sara P (@nailsbysara) on

V dnešnej dobe sociálnych sietí, kde sa ľudia radi podelia o tie najkrajšie správy a momenty zo súkromného života so širokým okruhom priateľov, to nemusí byť iba trend zahraničia.

Ktovie, možno už po prečítaní tohto článku mnohé z budúcich mamičiek kontaktujú najbližšie nechtové štúdio, či by sa šikovný personál nepokúsil o niečo podobné.

Fotku môžete nielen zdieľať so svojimi známymi, ale i vaše dieťatko nosiť až na dvoch miestach – v brušku a na nechte. Dali by ste sa nahovoriť na niečo podobné?

Zdroj: brightside.me, instagram.com/Nails Houston Art Jenya Malkin, facebook.com/Sarah Clarke, instagram.com/hui_fineart, instagram.com/Alingsas mysigaste salong, instagram.com/Sara P

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií