Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ste tehotná a neviete, ako to oznámiť? Urobiť tak môžete vďaka vašim nechtom, zmestí sa na ne aj ultrazvuková snímka vášho dieťatka

Tehotné ženy vedia, že príprava na rodičovstvo je to najkrajšie obdobie. Celých deväť mesiacov nosia pod srdcom malý zázrak a tešia sa z každého dňa viac ako inokedy.

Pokračovanie pod reklamou

Poznáme to. Spolu so svojou polovičkou vyberáte postieľku, kočík a pri každom detskom oblečení sa vždy pristavíte, hoci máte už nakúpených vecičiek až-až.

Toto je však už obdobie, kedy je bruško na vás vidieť. Úspešne ste prečkali ťažké prvé mesiace a všetci doma vrátane vašich priateľov a známych sa tešia spolu s vami.

Pamätáte si ešte na to, ako ste vaše tehotenstvo oznámili?

Pre všetky tie, ktorých oznámenie šťastnej správy ešte len čaká a nevedia, ako by to urobili, odborníčka z nechtového štúdia v Japonsku vám k tomu (možno) pomôže. Vyvinula veľmi originálny spôsob, ako to urobiť jednoducho a veľmi reálne. Budete k tomu potrebovať iba tri veci – vaše nechty, šikovnú manikérku a ultrazvukovú snímku vášho bábätka.

Po tom, čo táto šikovná nechtová umelkyňa zverejnila prvý výtvor nechtov s ultrazvukom dieťatka spokojnej zákazníčky na svojom facebookovom profile, netrvalo dlho a musela sa ospravedlniť, že už neprijíma žiadne ďalšie objednávky, pretože má už teraz plno minimálne na týždeň vopred.

S podobnými snímkami sa akoby roztrhlo vrece. Na sociálnej sieti sa takouto formou neváhali so šťastnou správou pochváliť i ďalšie budúce mamičky.

Zdroj: Facebook.com/Sarah Clarke

https://www.instagram.com/p/BulnxmwDsBi/

View this post on Instagram

1+1=4 🙊💕 Som flera av er säkert redan har misstänkt så ligger det en liten bebis i min mage. Inte bara en har vi fått reda på, utan TVÅ! 🙊 Vi väntar tvillingar!! 👶🏻👶🏻💕 Jag vet inte än hur länge min kropp kommer orka jobba, men jag är beräknad 21 december (tvillingar kommer ofta runt 1 månad för tidigt). Första steget är att jag inte längre regelbundet kommer att jobba till 20-23 på kvällarna, utan se till att hålla mig (så gott det går) runt 18.00 när jag egentligen ska vara klar för dagen. Detta kommer göra att möjligheten till sena eftermiddagstider kommer att minska. Så småningom kommer jag med största sannolikhet även att behöva minska med någon dag i veckan, så se till att vara ute i god tid för att få en tid som passar! Så länge jag och bebisarna mår bra och så länge kroppen orkar så kommer jag att jobba på, men hälsan och våra barn går i första hand, så om kroppen säger stopp så måste jag lyssna. Det gör att ju längre fram i höst vi kommer, desto större är risken att jag kan behöva boka om eller avboka helt. Hoppas på eran förståelse! 💕 @lightelegancehq

A post shared by Alingsås mysigaste salong! (@naglaralingsas) on

View this post on Instagram

This manicure has been a long time coming. After three years and numerous fertility treatments, my hubby and I finally conceived in April. On May 30, my heart was broken when I found out my baby was no longer living and growing, and he was taken from me the next day. I lost all inspiration as I struggled with the grief. I learned how to love him and his brief life and move forward with renewed hope. I love you jelly bean, and seeing you on my nails makes me smile ❤️ #miscarriage #pregnancyloss #infertility #pregnancyandinfantlossawarenessmonth #onceamotheralwaysamother #angelbaby #ihaveasoninheaven #ultrasound #sonogram #sonogramnails #ultrasoundnails #nailart #idomyownnails #freehandnailart #nailfie #instanails #suckitjamberry

A post shared by Sara P (@nailsbysara) on

Pokračovanie pod reklamou

V dnešnej dobe sociálnych sietí, kde sa ľudia radi podelia o tie najkrajšie správy a momenty zo súkromného života so širokým okruhom priateľov, to nemusí byť iba trend zahraničia.

Ktovie, možno už po prečítaní tohto článku mnohé z budúcich mamičiek kontaktujú najbližšie nechtové štúdio, či by sa šikovný personál nepokúsil o niečo podobné.

Fotku môžete nielen zdieľať so svojimi známymi, ale i vaše dieťatko nosiť až na dvoch miestach – v brušku a na nechte. Dali by ste sa nahovoriť na niečo podobné?

Zdroj: brightside.me, instagram.com/Nails Houston Art Jenya Malkin, facebook.com/Sarah Clarke, instagram.com/hui_fineart, instagram.com/Alingsas mysigaste salong, instagram.com/Sara P

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií