fbpx
Umelec s príchodom jesene vytvoril originálnu verziu slávnej Mony Lisy. Vytvoril ju z lístia 

Umelec s príchodom jesene vytvoril originálnu verziu slávnej Mony Lisy. Vytvoril ju z lístia 

Dielo je skutočne dychberúce.

Nathan Wyburn − meno umelca, ktorý sa v Londýne postaral o poriadnu senzáciu. V záhrade za domom totiž za pomoci záhradného fúkača na lístie vytvoril obrovskú kópiu obrazu Mony Lisy od Leonarda da Vinciho. Nejde však o žiadnu odfláknutú prácu, práve naopak.

Mladý umelec si dal záležať i na detailoch a tak má Mona Lisa aj tajomný úsmev tak, ako v pôvodnej verzii. Ak by ste však jedinečné dielo symbolizujúce príchod jesene chceli vidieť naživo, pre skutočný zážitok by ste sa naň museli pozrieť z poriadnej výšky.

Monu Lisu z lístia si však môžete vychutnať aj teraz. Pozrite si video, na ktorom toto dielo uvidíte v plnej paráde.

https://www.instagram.com/p/BoQvjYZH5pO/?taken-by=nathanwyburnart

 

 

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-6213183/Artist-uses-LEAF-BLOWER-create-stunning-copy-Da-Vincis-Mona-Lisa-masterpiece.html

Foto: https://www.instagram.com/p/BoBqzOdHYJh/?taken-by=nathanwyburnart

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Oficiálny začiatok jesene so sebou priniesol sneh
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.