Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Únia miest Slovenska ďakuje Zuzane Čaputovej za to, že počúvala hlas samospráv a zaujímala sa ich problémy

Únia miest Slovenska verí, že v rovnakom trende bude postupovať aj novozvolený prezident SR.

14.6.2024 (SITA.sk) – Únia miest Slovenska ďakuje odchádzajúcej prezidentke Zuzane Čaputovej za to, že počúvala hlas miest, zaujímala sa o ich problémy, konzultovala relevantnú legislatívu a podporovala slovenskú samosprávu. Uviedla to vo svojom vyhlásení s tým, že prezidentka sa, ako jedna z mála, zaujímala aj o špecifické problémy slovenských miest.

Zároveň veríme, že v rovnakom trende bude postupovať aj novozvolený prezident SR, ktorý tiež pozná problémy samosprávy. Dúfame, že nedovolí, aby boli slovenské mestá odsúvané na druhú koľaj, ale zostanú relevantnými partnermi v rámci rozvoja Slovenska a kvality života obyvateľov,“ uvádza vo vyhlásení Únie miest Slovenska, ktoré agentúre SITA poskytla jej hovorkyňa Daniela Piršelová.

Únia reprezentuje stredné a veľké mestá z rôznych regiónov Slovenska.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Rozlúčka Zuzany Čaputovej v Prezidentskej záhrade (fotografie)

Viac k témam: Prezidentka SR
Zdroj: SITA.sk – Únia miest Slovenska ďakuje Zuzane Čaputovej za to, že počúvala hlas samospráv a zaujímala sa ich problémy © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií