fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Unikla komunikácia Borisa Kollára s transrodovou modelkou Paris Nemc! Správy sú riadne šteklivé

Boris Kollár mal komunikovať s transrodovou modelkou Paris Nemc, aj keď v minulosti viackrát slovne útočil na dúhové pochody.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na komunikáciu upozornil v auguste týždenník Plus 7 dní. Správy s profilovou fotkou Borisa Kollára mali obsahovať intímnosti. Takú. Presne takú som chcel. Už ťa chceeeeeeem,“ napísal muž.

Odpovede pre transrodovu modelkou Paris boli písané veľmi podobne ako komunikoval Boris Kollár s pätnásťročným dievčaťom z resocializačného zariadenia Čistý deň. Vtedy jej písal na facebooku: „Vyš..aaaame saaaa,“

Komunikáciu ktorú má týždenník Plus 7 dní údajne obsahuje aj zaslanie mobilného čísla Borisa Kollára, ktoré je identické s jeho vlastným. Ďalej konverzácia obsahuje návrhy, aby mu Paris Nemc posielala svoje fotky. Konverzácia pokračuje predstavami o tom, čo by spolu robili návrhmi či fantáziami o sexe.

Snímka obrazovky o
zdroj:instagram.com/playmate_paris

Boris Kollár na to vtedy reagoval vyhýbavo: „Nikdy som sa s ňou nestretol. Mne neprekáža ani transgender, ani homosexuál, ani transsexuál. Nemám proti nikomu nič, som len proti registrovaným partnerstvám. Poznám sa s ľuďmi, ktorých som aspoň raz v živote videl, a viem, že sú reálni,“ povedal pre týždenník Plus 7 dní.

Pre Denník N Kollár uviedol: „Na internete mi vypisujú kadečo. Niektorí sa mi vyhrážajú, táto osoba, príslušník LGBTI, mi proste napísala. Začal som s ňou komunikovať a bavil som sa na tom. Fakt to bola pre mňa zábava, v živote som ju nevidel a nestretol. Priznám sa, že som si robil srandu, bol som zvedavý, kam až je schopná zájsť. Je to súkromná komunikácia, nebudem sa za to ospravedlňovať, nebolo to určené verejnosti.”

zdroj:instagram.com/playmate_paris/

Paris Nemc komunikáciu poprela

Paris Nemc sa tiež stránila odpovede. „Naša komunikácia? Moje fotografie odhalené? A aká konverzácia? Ja o žiadnej neviem. Pekný deň, papa,“ znela jej prvá odpoveď a položila telefón. Neskôr sa však opäť ozvala. „Ja som na letisku, takže som mala stres, prečo ma rušíte na letisku? Aha, vy sa ma pýtate, či som s ním komunikovala? To čo má znamenať? To je divné. Prajem vám krásny deň,“ doplnila.

Prečítajte si tiež:
Jaroslava Haščáka prepustili na slobodu

Boris Kollár zároveň dodal, že si s ňou písal ešte predtým, ako vstúpil funkcie.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj dennikn plus7dni

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií