Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Unilabs bude vystavovať na 57. ročníku Európskej konferencie genetiky v Berlíne

Unilabs, popredný medzinárodný poskytovateľ diagnostických služieb, oznámil, že sa zúčastní na 57. ročníku Európskej konferencie genetiky človeka (ESHG), ktorá sa bude konať v Berlíne 1. – 4. júna 2024.

28.5.2024 (SITA.sk) – Unilabs, popredný medzinárodný poskytovateľ diagnostických služieb, oznámil, že sa zúčastní na 57. ročníku Európskej konferencie genetiky človeka (ESHG), ktorá sa bude konať v Berlíne 1. – 4. júna 2024. Návštevníci nájdu Unilabs v stánku 430.

Konferencia ESHG je jedným z najprestížnejších podujatí v oblasti genetiky človeka. Zúčastňujú sa na nej odborníci a profesionáli z celého sveta. Konferencia poskytuje platformu na zdieľanie vedomostí, inovatívneho výskumu a osvedčených postupov.

„Veľmi ma teší, že sa môžeme opäť zúčastniť na konferencii. Tešíme sa na stretnutia s genetikmi a kľúčovými hráčmi v tomto odvetví z celého sveta. Každý gén rozpráva príbeh a toto je príležitosť predstaviť naše komplexné testovacie služby v oblasti genetiky a nadviazať cenné partnerstvá na ďalšiu podporu komunít, ktorým poskytujeme špičkové diagnostické riešenia,“ povedal Dr. Nicolas Stephanou, Head of Genetics, Unilabs.

Účastníci konferencie budú diskutovať o špecializovaných ponukách Unilabs v oblasti reprodukčného zdravia, neurovývojových porúch, zriedkavých ochorení, onkológie, dedičných ochorení, klinických skúšok a výskumných projektov.

„Náš tím v Unilabs je odhodlaný využívať najnovšie pokroky v genetike na poskytovanie cenovo efektívnych diagnostických riešení prispôsobených potrebám pacientov, klinických pracovníkov a biofarmaceutického priemyslu,“ dodal Dr. Nicolas Stephanou. „Sme nadšení, že môžeme informovať, ako prostredníctvom nášho tímu pre genetické poradenstvo a zákazníckeho servisu, dostupného v 14 jazykoch, poskytujeme personalizovanú podporu zákazníkom na celom svete a každý deň im umožňujeme lepšie sa starať o ich zdravie.“

Viac informácií o účasti Unilabs na konferencii ESHG a ich genetických testovacích službách nájdete na https://unilabs.com/eshg.

Informačný servis

Viac k témam: Európska konferencia genetiky človeka, genetika, PR
Zdroj: SITA.sk – Unilabs bude vystavovať na 57. ročníku Európskej konferencie genetiky v Berlíne © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií