Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Union poisťovňa ako prvá zaviedla cestovné poistenie cez SMS, za svoje služby stále získava prestížne ocenenia

Dovolenková sezóna skončila, Union poisťovňa však naďalej pomáha s povedomím o dôležitosti cestovného poistenia, ktoré môže klientom ochrániť zdravie i vlastnú peňaženku.

25.10.2023 (SITA.sk) – Dovolenková sezóna skončila, Union poisťovňa však naďalej pomáha s povedomím o dôležitosti cestovného poistenia, ktoré môže klientom ochrániť zdravie i vlastnú peňaženku. Union je Slovenkám a Slovákom známy najmä vďaka kvalitným produktom cestovného poistenia, ktoré holandská poisťovacia spoločnosť kontinuálne vylepšuje.

„V Unione kladieme dôraz na vysokú kvalitu služieb klientom a inovatívne riešenia. Do každej sezóny ponúkame vylepšený produkt cestovného poistenia. Boli sme napríklad prvou poisťovňou, ktorá priniesla možnosť poistenia prostredníctvom jednoduchej SMS správy, boli sme tiež prvou poisťovňou, ktorá v čase COVID-19 priniesla pandemické krytie,“ vysvetľuje riaditeľ sekcie poistenia Unionu Jozef Koma. Do jeho rúk poputovali aj dve ocenenia tohtoročnej súťaže Zlatá minca 2023.

Zlatá minca je nezávislá súťaž finančných produktov, kde v jednotlivých kategóriách rozhodujú odborníci z oblasti ekonómie a financií, reprezentanti vzdelávacích inštitúcií i profesijných asociácií či zástupcovia finančných sprostredkovateľov a poistní matematici. Odovzdávanie cien sa konalo 24. októbra v Bratislave, Union získal v kategóriách cestovné poistenie a zdravotné poistenie druhé miesto.

„V zdravotnej poisťovni kladieme veľký dôraz na prevenciu, aj v Union poisťovni sa snažíme nepríjemným udalostiam predchádzať. Od našich klientov získavame užitočnú spätnú väzbu. Mnohokrát sa stretávame s tým, že sa pri dovolenkách spoľahnú na Európsky preukaz zdravotného poistenia, ten však nekryje ošetrenie v súkromných zdravotných strediskách, nepokrýva ani bežné doplatky podľa miestnych podmienok. Za zmienku stojí aj možnosť dojednania storna, o jeho opodstatnenosti sme sa presvedčili aj nedávno u klientov, ktorí plánovali cestovať do Izraela,“ sumarizuje za Union hovorkyňa Kristína Baluchová. „Bližšie informácie o možnostiach cestovného poistenia môžu záujemcovia nájsť priamo na stránkach Unionu, v prípade potreby sa môžu samozrejme obrátiť aj na naše zákaznícke centrum.“

Informačný servis

Viac k témam: Cestovné poistenie, PR
Zdroj: SITA.sk – Union poisťovňa ako prvá zaviedla cestovné poistenie cez SMS, za svoje služby stále získava prestížne ocenenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií