Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Úradujúca olympijská šampiónka v tenise Bencicová prerušila kariéru, očakáva príchod potomka (foto)

Na okruhu chýba od turnaja v americkom San Diegu, ktorý sa konal v polovici septembra.

3.11.2023 (SITA.sk) – Úradujúcu olympijskú šampiónku v tenise Belindu Bencicovú čaká minimálne dočasná pauza od súťažného športu. Dvadsaťšesťročnú Švajčiarku so slovenskými koreňmi totiž čakajú milé – mamičkovské povinnosti.

Partner je jej súčasný kouč

Nového člena do rodiny čaká Bencicová spolu s partnerom Martinom Hromkovičom – štyridsaťjedenročným niekdajším futbalistom a jej súčasným kondičným koučom.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Belinda Bencic (@belindabencic)

Čoskoro čakáme príchod nášho malého zázraku! Nemôžeme sa dočkať stretnutia s tebou,“ napísala Bencicová na instagrame. Nešpecifikovala, kedy očakáva prírastok ani plány o prípadnom návrate do profitenisu.

Medaily z Japonska obhajovať nebude

Belinda Bencicová v tejto sezóne získala dva singlové tituly na turnajoch v austrálskom Adelaide a v Abú Zabí v Spojených arabských emirátoch. Na okruhu chýba od turnaja v americkom San Diegu, ktorý sa konal v polovici septembra. V rebríčku WTA jej aktuálne patrí 14. priečka.

Švajčiarka na OH v Tokiu v lete 2021 získala dve medaily – zlatú v dvojhre a striebornú vo štvorhre. V lete 2024 sa olympijský tenisový turnaj na parížskych dvorcoch začne 27. júla a je zrejmé, že Bencicová nebude obhajovať medaily z Japonska.

Viac k témam: olympijská šampiónka, Potomok, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Úradujúca olympijská šampiónka v tenise Bencicová prerušila kariéru, očakáva príchod potomka (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií