fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Usain Bolt sa môže pochváliť vlastným dokumentom I Am Bolt. Podporu mu vzdali aj Justin Bieber a Liam Payne

Máte tip? napíšte nám mailom

Po knihe prichádza do kín dokument o jednom z najlepších a najsledovanejších športovcov na svete, Usainovi Boltovi. Práve on sám odhaľuje pravdu o tom, kto v skutočnosti je.

Držiteľ deviatich zlatých olympijských medailí z Pekingu, Londýna a Ria de Janeira a držiteľ niekoľkých svetových rekordov si na svoje konto môže pripísať už aj účinkovanie vo filme. A to nie v hocijakom filme, ale vo vlastnom autobiografickom dokumente pod názvom I am Bolt.

Táto bežecká legenda nechala okrem športu nazrieť aj do svojho súkromného života, a tak budeme mať možnosť vo filme vidieť Usaina Bolta ako syna, priateľa a tímového hráča. Okrem toho uvidíme aj to, ako sa Bolt vyrovnáva s neúspechmi, ako odoláva športovým výzvam i to, ako relaxuje a naberá sily v kruhu rodiny a priateľov.

https://www.youtube.com/watch?v=mr83O0ARM0U

Premiéra tohto športového dokumentu sa konala koncom novembra a známeho športovca a už aj herca prišli podporiť viaceré známe osobnosti. Nechýbal spevák Justin Bieber, spevák Liam Payne zo skupiny One Direction či herečka Salma Hayek.

Foto: www.csfd.cz
Zdroj: ocko.tv

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií