Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ústredie práce a sociálnych vecí bude mať nového šéfa, kandidoval za Hlas-SD

Rozhodla o tom vláda Roberta Fica.

2.11.2023 (SITA.sk) – Od 3. novembra sa zmení generálny riaditeľ Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny SR. Rozhodla o tom vláda Roberta Fica. Súčasného šéfa Karola Zimmera na tomto poste nahradí Peter Ormandy, ktorý pôsobí ako riaditeľ súkromného centra poradenstva a prevencie.

V rokoch 2017 až 2020 bol riaditeľom úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave a v rokoch 2014 až 2017 riaditeľom centra špeciálno-pedagogického poradenstva. V septembrových parlamentných voľbách kandidoval za stranu Hlas-SD zo 117. miesta.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), generálny riaditeľ Ústredia práce, Premiér Slovenskej republiky
Zdroj: SITA.sk – Ústredie práce a sociálnych vecí bude mať nového šéfa, kandidoval za Hlas-SD © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií