fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Útok nožom na parížskej stanici si vyžiadal viacero zranených, útočníka „neutralizovali“

Podľa správ médií, ktoré citujú nemenované policajné zdroje, spustili policajti v stredu ráno na stanici Gare du Nord paľbu na útočníka, ktorý bol vyzbrojený nožom a zranil viacero ľudí.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.1.2023 (Webnoviny.sk) – Francúzska polícia „rýchlo neutralizovala“ útočníka, ktorý na železničnej stanici v Paríži pobodal viacero ľudí. Informujú o tom francúzske médiá a minister vnútra.

Podľa správ médií, ktoré citujú nemenované policajné zdroje, spustili policajti v stredu ráno paľbu na útočníka, ktorý bol vyzbrojený nožom a zranil viacero ľudí. Incident na stanici Gare du Nord sa podľa parížskej polície už skončil, no zatiaľ neposkytli ďalšie informácie.

Minister vnútra Gérald Darmanin tiež prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter oznámil, že útočník zranil niekoľko ľudí na stanici, no neposkytol žiadne podrobnosti o ich počte alebo zraneniach. Útočníka podľa jeho slov „rýchlo neutralizovali“.

Viac k témam: Bodnutie, Krimi, Železničná stanica
Zdroj: Webnoviny.sk – Útok nožom na parížskej stanici si vyžiadal viacero zranených, útočníka „neutralizovali“ © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií